Zajímavosti

Utrpení hvězdy SuperStar Dominiky Staré: Praskliny na intimních místech

Utrpení hvězdy SuperStar Dominiky Staré: Praskliny na intimních místech
Finalistka SuperStar Dominika Stará Zdroj: Profimedia

Bronzová finalistka první Česko Slovenské SuperStar si prochází peklem. Dominika Stará se před nedávnem stala poprvé maminkou, rodičovství ale zvlášť v začátcích není jen o radostech. Sympatická slovenská zpěvačka přiznala trápení s prasklinami na intimních místech. Péči o malého Míšu si přesto užívá.

Zpěvačka Dominika Stará, která se proslavila v SuperStar 2009, se na svého prvního potomka dlouho těšila. Hřebínek jí ale po porodu mírně srazily události, které si dopředu nechtěla připouštět.

Začalo to ještě na nemocničním lůžku. "V porodnici mi řekli, že nemám dobré bradavky ani mléko a musím dávat umělé," svěřila se finalistka populární pěvecké soutěže na instagramu. A potom přišly další nepříjemnosti. "Prošli jsme si mnohým... a stále bojujeme! Zápaly, prasknuté bradavky, žabky, laktační krize v šesti týdnech. Taková klasika, kterou si asi musí projít každá maminka," uvedla.

Jenomže Stará se s nekompromisním verdiktem sestřiček nesmířila a neřídí se jím. Dvouměsíčního chlapečka krmí svým mlékem.

Související obsah

"V hlavě mám jenom jeden cíl – kojit Míšu co nejdéle. Protože i když je to náročné a často bolestivé (zatím), je to zároveň něco nepopsatelně překrásného. A to pouto, které si takto vytváříme, to je něco neskutečně silného!" vysvětlila.

Mateřská láska se podle ní neměří tím, jestli miminko dostává prso nebo láhev. "Na kojení je vytvářen opravdu velký tlak. Lahvička není smrt, někdy to prostě nejde. Ale ve velké většině případů jde o nedostatek podpory a špatnou psychiku," domnívá se Stará.

"Proto chci podpořit i vás, milé maminky. Zvládnete všechno, co si zamanete, hlavně se nevzdávejte a obklopte se lidmi, kteří vás budou ve vašich rozhodnutích podporovat. Mojí největší oporou a podporou jsou můj muž a moje máma," uzavřela umělkyně zpověď o nelehkém období.

Dominiku během SuperStar obtěžovala šílená fanynka:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz