Zajímavosti

Helena Vondráčková o vystoupení Careva ve Tváři: Myslela jsem, že jsem to já

Ve finálovém dílu Tvoje tvář má známý hlas zazářili a také pobavili Martin Carev a Denis Šafařík, kteří ve svém vystoupení ztvárnili Helenu Vondráčkovou s Václavem Neckářem v romantickém duetu z pohádky Šíleně smutná princezna. Helena Vondráčková pro TN.cz zhodnotila, jak se jim vystoupení povedlo.

V posledním dílu divácky oblíbené show nebyla nouze o výborné i zábavné výkony všech účastníků. O jedno z takových čísel se postarali i influencer Martin Carev a herec Denis Šafařík, kteří si společně zazpívali píseň z pohádky Šíleně smutná princezna, a to Znám jednu starou zahradu.

Právě významná česká zpěvačka výkon obou mužů pro TN.cz zhodnotila. "Bylo to velmi hezké. Kluci dali písničce přesně to, co vyžaduje. Nějakou tu romantiku a něhu," míní po zhlédnutí videa Helena Vondráčková.

Související obsah

Oba byli tak dobře namaskovaní, že si nejen diváci chvíli mysleli, že na pódium vstoupila skutečná Vondráčková s Neckářem. "Martin měl tu vizáž velmi autentickou. Z dálky jsem si myslela, že jsem to já," směje se Vondráčková.

Vystoupení mělo ale i své mouchy. "Co se týká hudby nebo zpěvu, tak vzhledem k tomu, že je Martin chlapec, tak nemohl ty partie, které jsou zpívané ženským hlasem hodně vysoko, vyzpívat. Bohužel to musel mít o oktávu níž. Tam to bylo poznat, že je to muž. Ale jinak zazpívali velmi hezky," chválí česká zpěvačka.

Související obsah

​​Scéna jí připomněla natáčení samotné pohádky. "Bylo to hezky udělané s tou loďkou, zvládli to výborně. Ta scéna byla hrozně hezky vymyšlená," říká Vondráčková zasněně s tím, že tuto písničku miluje nejen kvůli pohádce, ale i proto, že měla později možnost zpívat ji na svém duetovém albu s Petrem Mukem.

Hudba z pohádky Šíleně smutná princezna je podle ní stále in. "Vůbec ta muzika k filmu, kterou psal tenkrát 17letý skladatel Jan Hammer mladší, je nadčasová a krásná. Všechny ty písničky z filmu jsou úžasné," uzavírá Vondráčková s tím, že doufá, že si ji ještě s nějakým ze svých kolegů zazpívá na koncertu.

První květnovou neděli skončila 9. řada pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kterou vyhrál Václav Kopta. Celou ji najdete na portálu Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz