Domácí

Srážka dvou aut zablokovala hlavní tah z Liberce na Prahu. Zranilo se pět lidí

Těžká autonehoda v pondělí v noci na několik hodin uzavřela hlavní tah z Liberce na Prahu. U obce Dlouhé Mosty se při srážce dvou aut zranilo celkem pět lidí. Zasahovat musel i záchranářský vrtulník.

Stalo se to před půl desátou večer. Vážná nehoda před obcí Dlouhé Mosty uzavřela hlavní tah z Liberce na Prahu. Na místě pracovalo několik záchranných týmů. "Byla tam dopravní nehoda dvou vozů. V každém autě cestovali tři lidé, přičemž celkově si zdravotní záchranná služba odvezla čtyři zraněné a jednoho těžce," sdělil velitel zásahu z řad libereckých hasičů Jiří Došlík.

Zraněné přepravily sanitky a vrtulník záchranářů na traumatologické oddělení liberecké nemocnice. "Provedli jsme na místě protipožární opatření u obou vozů a uzavřeli jsme komunikaci pro osobní dopravu," doplnil Došlík.

Související obsah

Místo bylo nakonec kvůli vyšetřování nehody uzavřené šest hodin. Provoz na rychlostní silnici policie obnovila až hodinu po půlnoci. "Dopravní nehodou se zabývají kolegové z dopravního inspektorátu v Liberci. Co se týče okolností a příčin, tak pracují s verzí, že by se mohlo jednat o nedodržení bezpečné vzdálenosti jedním z řidičů," vysvětlil policejní mluvčí Vojtěch Robovský. Škoda na obou autech je totální. Přesnou částku policie teprve stanoví.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz