OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Ve středu 11. května startuje oblíbená jihočeská výstava HOBBY

2. největší výstava se vrací po dvouleté pauze v plné síle a se spoustou atraktivních novinek!

Pětidenní HOBBY je tradiční výstavou zejména pro domácí kutily a zahrádkáře, prodejci nabízí spoustu druhů sazenic, semen, stromků, keřů, ale i vybavení na zahradu, nebo potřeby do domácnosti.

Zdroj: Výstaviště České Budějovice

NOVINKY

V letošním roce si Výstaviště České Budějovice připravilo pro své návštěvníky několik překvapení. Jedním z nich je výstava HOBBY AUTO. Pavilon T1 se promění na 5 dní v showroom historických a tuningových aut. Exponáty zapůjčí soukromé muzeum veteránů, skupina nadšenců tuningových vozů, vystaveny budou i nové modely motocyklů značky Jawa.

Zdroj: Výstaviště České Budějovice

​Zejména víkend bude ve znamení největší přehlídky jihočeských sportovních klubů od profesionálních až po hobby kluby.  VK Jihostroj České Budějovice a Akademie fotbalového klubu SK Dynamo bude cílit na děti. Pokud se ještě rozmýšlí, kde se sportem začít, budou mít na HOBBY ideální příležitost poměřit své síly s malými členy těchto klubů, a získat podrobné informace o náboru. Od pátku do neděle se Národní pavilon Z změní ve fitness arénu, kde proběhnou 2 pravidelné závody v rámci Bcross Challenge, ve kterých poměří své síly ti nejlepší jednotlivci a týmy nejen z ČR. O víkendu se budou prezentovat i další sportovní kluby, taekwondisté, hráči amerického fotbalu, boxeři a další. Pavilon T2 bude speciálně věnovaný stavbě, budou zde i 4 bezplatné poradny z oblasti stavebnictví, nebo úspor energie.

Zdroj: Výstaviště České Budějovice

SPECIÁLNÍ HOSTÉ: MARTIN ZOUNAR A MARTINA RANDOVÁ, KAREL KAŠÁK

Dětský doprovodný program bude o něco větší než v předchozích ročnících HOBBY. Děti budou vyrábět figurky z marcipánu, obrázky pomocí barevného písku, chybět nebude tradiční dřevěný dětský kreativní koutek, jezdit se bude na oslících a Safari resort přiveze na výstavu malé ZOO. Malí rybáři nachytají ryby na výstavištním rybníku, v dětském koutku bude několik skákacích hradů a trampolín.  

Zdroj: Výstaviště České Budějovice

​Pivovarská zahrada je tradičně na výstavišti místem dobrého jídla a hudebního programu. V pátek se návštěvníci můžou těšit na exkluzivní předpremiéru nového pražského muzikálu Doktor Faust, v sobotu pak na speciální hosty, populárního herce Martina Zounara a jeho seriálovou a divadelní parťačku Martinu Randovou. Neděle je už několik let ve znamení oblíbené soutěže Voříšek roku, kterou Výstaviště pořádá ve spolupráci s charitativními organizacemi. Majitelé soutěžících voříšků mají VSTUP na výstavu ZDARMA! Vítěze vyhlásí a ceny předá známý televizní moderátor Karel Kašák, hlavní porotce celé soutěže.

Výstava HOBBY 11. – 15. května, Výstaviště Č. Budějovice. Vstupenky jsou v prodeji  už teď on-line.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz