Krimi

Policie zná totožnost mrtvého muže na Kladensku, kterého hlídal jeho pejsek

Policie zná totožnost mrtvého muže na Kladensku, kterého hlídal jeho pejsek
Kladenští kriminalisté se obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc Zdroj: Policie ČR

Středočeští policisté zjistili totožnost mrtvého muže, jehož tělo našli v neděli u Cvrčovic na Kladensku. U zemřelého byl po celou dobu malý pes, který hlasitě štěkal.

Mrtvého objevil v neděli svědek poblíž areálu Cvrčovice-Čabárna v Týnském potoce, kde ležel tváří ve vodě. Policistům se s pomocí veřejnosti už podařilo zjistit totožnost mrtvého.

"Chtěli bychom poděkovat všem za sdílení a poznatky, zejména tak ale buštěhradskému psímu útulku Bouchalka, jehož pracovnice nám pomohla veškerými informacemi ke ztotožnění zemřelého muže, který byl majitelem pejska," informovala policejní mluvčí Michaela Richterová.

Související obsah

Muži mohlo být přibližně 60 až 70 let, byl vysoký asi 175 až 180 centimetrů, střední až hubené postavy. Vlasy měl prošedivělé a krátce střižené s čelní pleší. Na sobě měl černé triko s krátkým rukávem, na hrudníku s písmenem "G". Podle zjištění policie se jednalo o logo pivovaru. Dále měl rudou košili s pruhovaným vzorem a šusťákové sportovní trenýrky.

Pes, který pobíhal okolo, je střední velikosti, má černou delší srst s hnědým pálením. Podle policistů připomíná rasu Kavalír King Charles španěl. Zvíře je bez tetování a čipu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz