Zajímavosti

Šlo o sekundy: Maličké dceři fotbalisty Kadeřábka se v krku zasekla mince

Šlo o sekundy: Maličké dceři fotbalisty Kadeřábka se v krku zasekla mince
Pavel Kadeřábek v dresu fotbalové reprezentace Zdroj: AP/ Profimedia.cz

Fotbalistu Pavla Kadeřábka (30) s manželkou Terezou (31) málem potkala tragédie. Jejich dvouleté dceři Elvě se o víkendu zaklínil hluboko v krku penízek, který malá spolkla. Díky pomoci lékařů vše dobře dopadlo a rodina se mohla vrátit domů, popsala Tereza Kadeřábková ve svém instagramovém příběhu.

Modelka Tereza Kadeřábková se rozhodla varovat všechny své fanoušky na instagramu a podělila se s nimi o dramatický zážitek z víkendu, kdy skutečně šlo o každý moment.

"Někdy stačí opravdu pár sekund... dokázala bych je spočítat na jedné ruce. Chvilka nepozornosti, možná nešťastná náhoda, nevím. Elvinka včera spolkla penízku, která se jí zasekla hluboko v krku," napsala ustaraná maminka malé holčičky.

Související obsah

"Díky pomoci lékařů je penízek venku. A my dnes už doma. Šťastně doma. Nedokážu popsat svou vděčnost a taky strach, který nyní cítím," napsala Tereza.

"Naším příběhem chci říct, že tohle se může stát opravdu komukoliv z nás a je potřeba být pořád ve střehu," upozornila na závěr česká modelka všechny rodiče, aby ani na chvilku nepřestávali na své děti dohlížet. 

Tereza Kadeřábková, rozená Chlebovská, je modelkou a bývalou Českou Miss z roku 2012. Na svém instagramu má možnost každodenně oslovit přes 100 tisíc sledujících. Před necelými pěti roky se provdala za fotbalového zadáka Pavla Kadeřábka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, které leží asi 120 km východně od hlavního města Dakar, zemřelo 11 novorozenců. Oznámil to ve středu bez dalších podrobností na svém twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguère na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz