Zahraničí

Záhadná smrt asistentky slovenského europoslance. Monice bylo pouhých 30 let

Záhadná smrt asistentky slovenského europoslance. Monice bylo pouhých 30 let
Europslanec Milan Uhrík Zdroj: TASR / Profimedia

V minulém týdnu zasáhla tragická smrt mladé asistentky Moniky nejen slovenského europoslance Milana Uhríka. Moniku našli ve čtvrtek bez známek života v jejím pronajatém bytě. Příčina smrti zůstává záhadou.

Blízcí oplakávají mladou ženu, která byla asistentkou slovenského europoslance Milana Uhríka. Minulý týden ji bez známek života našli v koupelně jejího bytu. Pohřeb se konal v úterý v kostele Nejsvatější Trojice v Rybníku na Slovensku, informoval slovenský deník Nový Čas.

Zprávu o tragické smrti mladé asistentky Moniky zveřejnil slovenský europoslanec na svém facebookovém profilu. "Včera nás v mladém věku náhle opustila naše dlouholetá kolegyně a dobrá kamarádka Monika. Kdo jste ji znali, věnujte jí prosím modlitbu a alespoň tichou vzpomínku," napsal v pátek Uhrík.

Související obsah

​Monika byla vystudovanou zdravotní sestrou a dálkově studovala filozofii. Europoslanec Milan Uhrík byl v roce 2019 zvolen do europarlamentu za kontroverzní stranu Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko. Z té v minulém roce kvůli změně stanov vystoupil.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz