Domácí

Batole vypadlo za jízdy z auta. Nehodu v Hradci prošetřuje policie

Batole vypadlo za jízdy z auta. Nehodu v Hradci prošetřuje policie
Batole vypadlo za jízdy z auta. | Zdroj: Policie ČR

Policisté prošetřují úterní nehodu v Hradci Králové, při které vypadlo z auta zhruba 1,5roční batole. Dítě se podle vyšetřovatelů zřejmě samo odpoutalo a otevřelo si dveře auta. V nemocnici skončilo naštěstí jen s lehkým zraněním.

Nehoda se stala v půl šesté večer v ulici Buzulucká. Matka ani ne rok a půl staré holčičky šoférovala osobní vozidlo značky Mitsubishi Outlander, když se měla její dcera sedící v dětské autosedačce na zadním sedadle odpoutat.

Související obsah

​Nakonec se dítěti podařilo dokonce otevřít i dveře od vozidla. "Následně v pravotočivé zatáčce batole vypadlo z auta. Ani ne 1,5letá holčička byla s lehkým zraněním převezena do nemocnice na vyšetření. Nikdo jiný se nezranil," popsala policejní mluvčí Iva Kormošová.

Podle mluvčího krajských záchranářů byla dívenka po celou dobu zásahu při vědomí. "Po poskytnutí nezbytné péče jsme dítě převezli k dalšímu vyšetření do fakultní nemocnice. Na první pohled nejevilo známky žádného vážného úrazu," sdělil Ivo Novák.

Dechová zkouška na alkohol byla u 42leté řidičky negativní. Tím ale policejní vyšetřování neskončilo. "Přesná příčina a míra zavinění je předmětem dalšího šetření hradeckých dopravních policistů," upozornila Kormošová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz