Zajímavosti

Míša Tomešová po Výměně odhalila plány do budoucna. Mluví o dalším dítěti

Středeční Výměna manželek byla velmi dojemná. Na jedné straně první matka samoživitelka ve Výměně, na straně druhé herečka Míša Tomešová s manželem. Na zážitek z natáčení vzpomínají všichni v dobrém, odhalili i plány do budoucna.

Míša a Roman Tomešovi jsou za zkušenost ve Výměně manželek vděční. "Vydali jsme se za dobrodružstvím a věřím, že se daly díky Výměně dohromady světy, které by se jinak nepropojily. Uvědomila jsem si devízu úplné rodiny, ten muž tam někdy chyběl, ale ve výsledku jsem to prostě musela zvládnout," vzpomíná Tomešová, která se octla v rodině matky samoživitelky se čtyřmi dcerami.

Tomeš ve Výměně říkal, že Míša někdy bere jeho pomoc v domácnosti jako samozřejmost. "Když jsem pracovala celý den a on byl doma, tak jsem očekávala, že když přijedu domů, tak bude hotové vše, co já doma dělám. Což z většiny bylo, ale dělal to automaticky," popisuje herečka, kterou diváci znají například ze seriálu Ulice.

Související obsah

​Prozradila také své plány do budoucna. "Pokud si k nám nějaké další dítě najde cestu, tak to bude neplánované jako ty první dvě. Ale momentálně si nedokážu představit, že bych se pustila do dalšího miminka. Život nám ale vždy nadělí překvápka, že je možné, že za pět let další dítě bude. Ve 30 jsem ještě mladá na definitivní rozhodnutí," myslí si Tomešová.

Samoživitelka Míša otevřeně o mužích! Přišel do jejího života někdo nový?

​Michaela byla první matkou samoživitelkou, která se do Výměny manželek přihlásila. Na muže neměla v životě štěstí a Výměna jí dala naději, že existují i tatínkové, kteří se dokáží postarat. V druhé rodině ji čekalo velké překvapení, když se dostala k Tomešovým domů. 

Související obsah

​"Byla to velká zkušenost, holky si to náramně užily a o Míše vyprávějí ještě dodnes. Na druhé straně jsem byla v šoku z toho, v jaké rodině jsem. A uklidnila jsem se až ve chvíli, kdy jsme si poprvé popovídali s Romanem. Po dvou dnech jsem si uvědomila, že jsou to normální lidé, kteří mají srdce na správném místě," popisuje Michaela.

Momentálně žijí spokojeně, mohlo by to prý být ale ještě lepší. "Jeden muž se mi v životě objevil, ale nebylo to ono. Takže pořád hledám. Měla jsem nějaké zdravotní problémy, ty už snad budou brzy pryč," uzavírá Michaela s tím, že na Výměnu budou doma ještě dlouho vzpomínat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Bývalý král Juan Carlos se po letech v exilu vrací do Španělska

Někdejší španělský král Juan Carlos ve čtvrtek přiletí do vlasti po téměř dvou letech exilu ve Spojených arabských emirátech. Tam se 84letý šlechtic uchýlil poté, co ho vyšetřovali kvůli korupci. Úřad španělského generálního prokurátora v březnu jeho případ zastavil. Bývalý panovník hodlá navštívit rodinu včetně svého syna krále Filipa VI. a po víkendu se vrátí do emirátů.

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil armádě najímat civilní letadla pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz