Krimi

Dobrovolným hasičům někdo vykradl auta. Zrovna hasili ve vedlejší vesnici

Těžko uvěřitelnou krádež vyšetřují policisté na Havlíčkobrodsku. Dobrovolným hasičům z Golčova Jeníkova neznámý pachatel vykradl několik aut ve chvíli, kdy zasahovali u požáru domu v nedaleké vesnici. Zloděje natočila kamera a pátrají po něm policisté.

Při příjezdu jednotky dobrovolných hasičů byl dům i stodola v plamenech. Zásah trval pět hodin. Živo během té doby bylo ale i u hasičské zbrojnice. Neznámý zloděj totiž v tu dobu vykradl zaparkovaná auta zasahujících hasičů. Musel je vidět při výjezdu a věděl, že bude mít na svoji akci čas a klid.

"Neznámým pachatelem bylo vykradeno několik vozidel našich členů, kteří na místě zasahovali," uvedl velitel zásahu Jiří Skalický. Zloděj měl ale smůlu. U aut ho natočila bezpečnostní kamera, kterou mají hasiči hned u zbrojnice. Auta zasahujících hasičů si nejdříve opatrně obhlížel a pak je vykradl.  

Související obsah

"Je to dost smutná situace, když jdeme pomáhat někomu jinému, že nám musí někdo škodit," myslí si dobrovolný hasič Jiří Vanc. "Kluci a chlapi to dělají ve svém volném čase a potom přijedeme z výjezdu, jsme všichni zdraví a zjistíme že máme vykradené auto," prohlásil další z dobrovolných hasičů Tomáš Valčín. Po pachateli nyní pátrají policisté. Pokud ho poznáte, volejte linku 158.

kdu, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz