Domácí

Tragická nehoda tří kamionů. Dálnice D5 je ve směru na Prahu opět průjezdná

U dopravní nehody tří kamionů na dálnici D5 ve Středočeském kraji zasahovaly ve čtvrtek dopoledne všechny složky integrovaného záchranného systému. Spolujezdkyně z jednoho z náklaďáků nehodu nepřežila. Dálnici se podařilo zprůjezdnit krátce po třetí hodině odpoledne.

Tragická nehoda se stala ve čtvrtek dopoledne na dálnici D5 na 8. kilometru směrem na Prahu u obce Loděnice. Záchranářům se bohužel nepodařilo zachránit život jedné spolujezdkyně.

Záchranným složkám se podařilo krátce po třetí hodině odpoledne odstranit všechny následky tragické nehody. Dálnice je tedy ve směru na Prahu opět zcela průjezdná.

"Dopravu odkláníme na exitu 10 ve směru na Loděnici. Nicméně v tuto chvíli jsou stále na místě všechny složky IZS. Celou tuto nehodu budeme dokumentovat prostřednictvím dronu, poté budou probíhat odklízecí práce," řekla po 11. hodině pro TN.cz policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Související obsah

​Podle mluvčí středočeských hasičů Dagmar Zemanové se jednalo o nehodu tří kamionů. "Naše jednotky provedly vyproštění jedné osoby. Dále se prováděla protipožární opatření a zajišťoval se únik pohonných hmot," dodala Zemanová.

Jeden z řidičů utrpěl mnohačetná zranění a byl převezen sanitkou do Fakultní nemocnice v Motole. Podle mluvčí středočeských záchranářů Moniky Novákové je jeho stav vážný. 

​Na reportáž z místa se podívejte zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz