Zajímavosti

Moderátor Survivoru se zastal Chili. Bez ní by to nebyla show, tvrdí Novotný

Moderátor Survivoru se zastal Chili. Bez ní by to nebyla show, tvrdí Novotný
Chili Zdroj: TV Nova

Velké finále reality show Survivor odvysílá TV Nova v pátek večer. Účastníci jsou už dávno doma, ale po návratu z ostrova některé z nich čekalo nemilé překvapení v podobě hejtů a nadávek na sociálních sítích. Těm čelí i kuchařka Chili, do které se fanoušci show pořádně opřeli. Zastal se jí dokonce sám moderátor show Ondřej Novotný.

Kuchařka Chili byla v reality show hráčem, který plánoval strategie a intriky. I proto se ocitla v několika hádkách. Za to však od diváků show sklízí hejty a urážky společně s Nicol, se kterou se v pořadu sblížily a tvořily společně s Veronikou takzvanou "svatou trojici".

"Obě jste se krásně ukázaly, jak podlé a zákeřné jste! Přátelství vám přeji, to ano. Ale jako lidi jste mi hodně odporní," zaznívá jeden z komentářů pod instagramovým videem Chili s Nikol, za kterým následují desítky dalších urážek.

Související obsah

Na tyto neustálé hejty reagoval i moderátor Survivoru Ondřej Novotný, který se rozhodl se bývalé soutěžící MasterChef Česko zastat. "Chili vždy bojovala, někdy možná až moc. Ale její zápal, vitalita a tah na bránu byl v této sérii jedinečný. Nebála se říkat, co si myslí, snažila se pojmenovat konflikty. Byla zábavná i pro diváky, kteří ji teď trápí hejty," obhajoval Ondřej Chili.

"Určitě není zlá a vypočítavá. Hrála Survivor naplno a s vášní. Její 'hádka' s Ivou byla v rámci domácí tvorby fakt epická a byla úplně v pořádku lidsky, a to z obou stran. Ona řekla za ostatní, co sami na kameru říct nechtěli," doplnil moderátor.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ondrej Novotny (@ondrejnovotny)

"Chápu, že Chili svým otevřeným vystupováním a místy až přehráváním v rozhovorech lidi rozděluje, a některé dokonce irituje. Ale bez ní by show byla doslova poloviční," dodal Novotný s tím, že bez Chili by se hra rozhodně neobešla.

Velké finále reality show Survivor sledujte v pátek večer na TV Nova.

Chili se zamilovala! Lásku prý poznala během Survivoru:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, které leží asi 120 km východně od hlavního města Dakar, zemřelo 11 novorozenců. Oznámil to ve středu bez dalších podrobností na svém twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguère na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz