Co nás čeká

Horoskop na středu 11. května: Jupiter v Beranu řádí, ochrání vás Venuše

Horoskop na středu 11. května: Jupiter v Beranu řádí, ochrání vás Venuše
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Jupiter se dnes přesouvá do Berana, ale ani to vás nevyvede z rovnováhy. Za to Venuše v Beranu vám pomůže ve vztazích. Bude se snažit vás chránit před velkými hádkami, musíte jí s tím ale pomoci. Sama nic nezmůže.

Beran

Zabořte hlavu do práce a přečkejte nepříznivé období pro city a vztahy. Bouřky se nakonec přeženou a vysvitne slunce. Nechte zklidnit emoce a nic neřešte, ono to stejně ani nepůjde. Svým klidem přesvědčíte druhou stranu o jejím omylu.

Býk    

Nečekaná setkání z minulosti sice osvěží vzpomínky, ale také ujasní skoro zapomenutou platonickou záležitost z minulosti. Jenže nic se nedá zopakovat, a tak nakonec zůstane jen u snění. I tak to bude velice příjemná záležitost.

Blíženci          

Vyčistíte stůl od všech pracovních restů, čímž si usnadníte další dny, dnes se však moc nepobavíte. Nic na plat, někdy se to prostě udělat musí. A když práce jde tak krásně od ruky, byl by hřích toho nevyužít.

Rak    

Slon v porcelánu je ve srovnání s vámi v zaměstnání baletkou. Svými kritikami si na pracovišti zkomplikujete život a dnešní nedostatek diplomacie budete náročně urovnávat. Ne že byste neměli pravdu, ale s tou se musí zacházet opatrně jako s kořením.

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál a poradí, jak můžete zpracovat aktuální karmickou zátěž. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď! 

Lev     

Půjdete svou vlastní cestou podle svých představ. Nikdo, dokonce ani Jupiter, který se dnes přesouvá do Berana, vás nedokáže rozházet nebo vyvést z míry, což je jen a jen dobře. Uděláte a zařídíte hromadu důležitých věcí a zbude i čas na odpočinek a koníčky.

Panna 

Na kolbišti lásky si nasadíte vavřínový věnec vítězství a plně vychutnáte ovoce svého minulého snažení. Podaří se vám naplnit milostné sny a tužby. Nezadaní jedinci najdou víc než vhodný protějšek. Zadaní budou navýsost spokojeni se svou minulou volbou.

Váhy  

Ne na každého se můžete vždy spolehnout, ale je přece důležité vědět, co od koho můžete očekávat. Vstup Jupiteru do znamení Berana prověří všechny vaše spolupracovníky. Informace, které načerpáte, budete v budoucnu náramně potřebovat.

Štír     

Nikam nespěchejte, v zaměstnání je bezpečno a útulno. Doma vás nic dobrého nečeká, a tak se vyhněte všem nepříjemnostem tím, že oznámíte nutnost dotažení pracovních restů a nepořádků. Vyčistíte si aspoň stůl, čehož si určitě všimnou nadřízení  a ocení to.

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

Střelec

Skřípání v osobních vztazích je lepší překlenout soustavnou činností, a to nejen v zaměstnání, ale hlavně doma. Honem si vzpomeňte, co po vás v nejbližších dnech protějšek chtěl, a pusťte se do toho. Tím trochu zmírníte nepříznivý aspekt tohoto dne.

Kozoroh         

Získáte možnost zajímavého přivýdělku, čímž navýšíte svůj rozpočet o dost sympatickou částku, takže přiblížíte dobu splnění svého snu. To vám zajistí lepší náladu a veselejší pohled na život. Optimistický přístup zvedne i pracovní výkon a tempo.

Vodnář          

Životní zkoušky jsou nejlepším detektorem mezilidských vztahů, ale také je zocelí. I vám Venuše v Beranu zpevní vztahy, protože je podrobí zátěži. Je příjemné zjistit, že se na své okolí můžete ve všem a vždy spolehnout.

Ryby  

Štěstí v lásce se pootočí stranou, ale není důvod k panice. Naopak. Je třeba načerpat nových sil a také zapracovat na živobytí. Honem se vrhněte do všech restů. Ať jste připraveni na návrat časů milostných úspěchů, abyste nebyli ničím zdržováni.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz