Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 12. května: V práci se vám bude dařit. Hvězdy jsou na vaší straně

Horoskop na čtvrtek 12. května: V práci se vám bude dařit. Hvězdy jsou na vaší straně
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Hvězdy jsou připraveny vám velmi štědře pomáhat ve vašem úsilí, tak využijte jejich přízně. Planety se budou snažit pomáhat i ve vztazích na pracovišti. Jupiter v Rybách se velmi pečlivě stará o vaši peněženku a jeho působení je opravdu blahodárné.

Beran

Vaše profesní záležitosti se mohou těšit příznivému období, ve kterém vládne soulad a přátelské vztahy na pracovišti. Podnikatelé, zbystřete! Nové kontakty, které v těchto dnech navážete, pomohou růstu vaší firmy. Zaměstnanci, využijte pomoci kolegů.

Býk    

Tyto dny jsou jako stvořené pro všechny pracovité Býky. Hvězdy jsou připraveny vám velmi štědře pomáhat ve vašem úsilí, tak využijte jejich přízně. Ta nezmizí ještě příští týden. Pokud v těchto dnech něco začnete a budete to poctivě rozvíjet, dostaví se úspěch.

Blíženci          

Slunce stojící ve znamení Býka se staví proti vám a poslední dobou vás stále častěji přepadá pocit, že váš vztah není moc hřejivý. Máte pocit, že své drahé polovičce vůbec nerozumíte. Jako by to byl někdo cizí. Ale není! Až se Slunce umoudří, budete zase šťastní.

Rak    

Šťastný den už máte za sebou a opět vám připadá, že vám všichni hází klacky pod nohy. Nejvíc vás štve technika! Kdykoli ji potřebujete, dělá chyby. Zhluboka se nadechněte, obrňte se trpělivostí a všechno si pravidelně zálohujte a průběžně ukládejte.

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál a poradí, jak můžete zpracovat aktuální karmickou zátěž. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď! 

Lev     

Nebojíte se žádných výzev a překážek, jako správní Lvi vše zvládáte s přehledem. Energie vámi cloumá a vy sami jste pro sebe jediným nebezpečím. Pocit, že všechno víte nejlépe a můžete radit na potkání, vám může přinést nepřátele.

Panna 

Doma v těchto dnech necítíte velké porozumění. Máte pocit, že musíte hodně pracovat, abyste zabezpečili rodinu. Na druhou stranu vaši blízcí mají pocit, že právě kvůli práci zanedbáváte je i vaše hnízdečko. Někdy opravdu chtějí víc, než můžete dát.

Váhy  

Nepříjemným faktorem těchto dnů je rivalita s vaším pracovním nebo životním partnerem. Důvodem je, že jeden z vás prosperuje víc a druhého to stresuje. Snažte se těmto věcem nepřikládat vyšší váhu, než je nutné. Ve skutečnosti je život o něčem jiném.

Štír     

V těchto dnech máte nakročeno k příznivému posunu ve své kariéře. Hned několik dobrých hvězd najednou fandí vašemu prosazení. Nemáte už takový ostych a komunikujete bez napětí a trémy. Snažte se tyto dny využít k položení základů vaší budoucnosti.

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

Střelec

Jupiter v Rybách se velmi pečlivě stará o vaši peněženku a jeho působení je opravdu blahodárné. Můžete si leccos dovolit, dokonce vytáhnout starší nápady na investice do svého domova nebo sami do sebe. Potřebujete něco nového na sebe? Máte šťastnou ruku.

Kozoroh         

Peníze se kutálejí, bohužel špatným směrem. Častěji od vás než k vám. Tušíte, že za to mohou vysoké nároky vaší drahé polovičky, ale nechce se vám s tím nic dělat. Proč? Správně tušíte, že dusno, které by doma nastalo, za tu trochu peněz nestojí.

Vodnář          

Váš domov je teď živější, než by se vám mohlo líbit. Protože máte každý jiný pohled na běh domácnosti, nemá asi cenu s tím bojovat. Hvězdy naznačují, že byste se neměli zbytečně snažit stmelovat, když k tomu není konstelace. Věnujte se svým koníčkům.

Ryby  

Pracovní shon, který právě v těchto dnech zažíváte, vám není moc příjemný. Žádné klacky pod nohy vám však nelétají, stačí se trochu uklidnit a stanovit si harmonogram prací. Všechno pak zase půjde jako po drátku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz