Zajímavosti

Trapas na koncertě Bendiga. Pořadatelé naštvali diváky špatnou přípravou

Zpěvák Jan Bendig měl minulou sobotu vystoupení ve městě Bradford ve Velké Británii. Najednou se ale objevily problémy se zvukem a Bendig odmítl v koncertě pokračovat. Na sociálních sítích se od sobotního vystoupení šíří videa a nespokojené komentáře od diváků, kteří pořadatelům vzkazují, že to byla "ostuda" a "trapas".

Jan Bendig se minulou sobotu potýkal s velkými technickými problémy na koncertě v anglickém Bradfordu. Odmítl proto pokračovat, dokud pořadatelé nezajistí nápravu.

"Lidi, jsem zvyklý vždycky zpívat, když všechno funguje tak, jak má. Slyšeli jste, že mi bohužel mikrofon nešel. A není to moje chyba, není to moje chyba. Dokud to tady nebude tak, jak má, tak já nebudu vystupovat. Protože chci, abyste si to užili a měli dobrý zážitek," řekl svým fanouškům Bendig.

Za Bendigem v tu chvíli přišel na pódium jeho manažer a životní partner Lukáš Rejmon. "My se vám fakt omlouváme, ale tady vidíte spoustu lidí, kteří se neumí postarat ani o zvuk. Sami jste viděli, že to vypadává. Takže velký potlesk tady pro pořadatele a my se omlouváme, ale určitě pokračovat nebudeme, dokud ten zvuk nebude perfektní, pánové," vzkázal pořadatelům Rejmon. Pak vyzval diváky, aby si nechali vrátit vstupné, pokud by byli nespokojení s vystoupením.

Související obsah

Od sobotního koncertu se na sociálních sítích objevují komentáře, většina z nich nenechala na pořadatelích nit suchou. "Na co jdete dělat zábavy nebo si někoho zvete, když na to nemáte, abyste měli kvalitního zvukaře a aparaturu. Pokud chcete zvát zpěváky na takové úrovni a nemáte na to, tak to nedělejte. Akorát děláte ostudu a špatné jméno pořadatelům, kteří si na kvalitu potrpí a dělají věci tak, jak mají. Díky vám už bude špatná zkušenost," okomentoval jeden z uživatelů.

Na sociálních sítích se objevila navíc informace, že zpěváka měli na koncertě okrást o věci. Lukáš Rejmon redakci TN.cz řekl, že se ke koncertu a k těmto tvrzením nebude Bendig ani on sám vyjadřovat. "Lidé celou věc nafukují," řekl pouze.

Špatný zvuk na vystoupení zamrzel i samotného Bendiga. "Miluju každého z vás, kdo dnes dorazil na mé vystoupení v Bradfordu. Dělal jsem maximum, abych pro vás udělal hezkou show. O to víc mě mrzí, že byl zvuk od zvukaře tak špatný. Ale i tak jsem si to s vámi moc užil a věřím, že příště si to vynahradíme na lepší akci," přislíbil Bendig.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Krátká zpráva

Bývalý král Juan Carlos se po letech v exilu vrací do Španělska

Někdejší španělský král Juan Carlos ve čtvrtek přiletí do vlasti po téměř dvou letech exilu ve Spojených arabských emirátech. Tam se 84letý šlechtic uchýlil poté, co ho vyšetřovali kvůli korupci. Úřad španělského generálního prokurátora v březnu jeho případ zastavil. Bývalý panovník hodlá navštívit rodinu včetně svého syna krále Filipa VI. a po víkendu se vrátí do emirátů.

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil armádě najímat civilní letadla pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz