Co nás čeká

Horoskop na sobotu 14. května: Hvězdy zkouší, co vydržíte

Horoskop na sobotu 14. května: Hvězdy zkouší, co vydržíte
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Pokud se v této době seznamujete, nefixujte se příliš na svůj nový protějšek. Hvězdy přejí upevňování vzájemných vztahů. Hlídejte si ale své nervózní nebo ukvapené reakce.

Beran

Štěstí v lásce, kdopak by si to nepřál? Afrodita se nad vámi vznáší se svými ochrannými křídly a slibuje skvělé šance na seznámení. Jděte štěstí vstříc a nebojte se seznámit, nikoho nevhodného by vám teď hvězdy do cesty přivést neměly, milí Berani.

Býk

Pokud žijete v manželském svazku, vaše patronka Venuše vás nabádá, abyste se vydali na společnou cestu. Nové zážitky váš vztah upevní a prohloubí a vrátíte se k sobě připoutáni novými pocity. Takže zabalte kufry, oprašte cizí jazyky a hurá na cesty!

Blíženci

Nastává čas splněných rodinných přání! Pokud se svými blízkými už delší dobu plánujete něco mimořádného, teď se vám to může povést. Hvězdy přejí upevňování vzájemných vztahů. Můžete se s klidem pustit i do akcí, na které jste si dosud netroufli.

Rak    

Pokud se v této době seznamujete, nefixujte se příliš na svůj nový protějšek. Hvězdy varují, že v této době navázané vztahy nemusí mít nejlepší základ a dlouhé trvání. Dokonce i vaše dlouhodobé vztahy teď mohou procházet nepříjemnými zkouškami.

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál a poradí, jak můžete zpracovat aktuální karmickou zátěž. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď! 

Lev     

Chcete nějak překvapit a potěšit své blízké? Hvězdy vám nebrání v zakoupení nějaké luxusní věci, která bude sloužit celé rodině. Pokud neplánujete hned luxusní vilu na pobřeží nebo cestu kolem světa, je dovoleno téměř vše. Po čem vlastně toužíte?

Panna 

Hlídejte si své nervózní nebo ukvapené reakce. Mohli byste se tím dotknout své drahé polovičky nebo někoho z příbuzných a o to jistě ani trochu nestojíte. Raději druhého pozorně vyslechněte a než otevřete ústa, pečlivě překontrolujte své myšlenky.

Váhy  

Začínáte být možná trochu otráveni nekonečnými debatami se svou drahou polovičkou. Tento víkend by mohl být velkou zkouškou vaší trpělivosti a vzájemné tolerance. Nezapomínejte, že to jen hvězdy poťouchle zkouší, co všechno jste schopni vydržet.

Štír

Děláte všechno naplno, milujete i nenávidíte. Nic mezi pro vás nemá cenu a popuzuje vás, že váš partner to má nastaveno jinak. Uvědomte si, že jeho láska a vášeň není o nic menší, i když zrovna nemá období, aby vám to mohl dokazovat, tak jako vy jemu.

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

Střelec

Sice byste se pro svou drahou polovičku rozkrájeli, ale v poslední době se vám zdá, že její nároky převyšují vaše možnosti. Spíše než jako oporu ji teď vnímáte jako přítěž. To ani jednomu z vás na náladě nepřidá. Snažte se to diplomaticky vysvětlit.

Kozoroh         

Stále čekáte romantiku a ona nepřichází? Možná teď nemáte cestu k lásce naplno osvětlenou, ale nepropadejte panice. Všechno má svůj čas a ten váš ještě přijde. Pauzu, kterou vám věnovaly hvězdy, můžete využít k něčemu, k čemu se už dlouho chystáte.

Vodnář          

Víkend nemůže začít lépe. Nejen čerstvě zamilovaní, ale i vy, kteří žijete v manželství, máte vyšší tendenci k oživení vášně a zvýšení vzájemného sexuálního apetitu. S přídavkem uranovské fantazie není pochyb o mimořádném zážitku. Nebraňte se tomu!

Ryby  

Máte spoustu plánů i energie do úprav v domácnosti a nadšení vám také nechybí. Máte však sklony přehánět a honit do práce i své milované. Oni by vám asi pomáhali i rádi, ale tím, jak na ně tlačíte, v nich můžete vzbudit spíše odpor. Pozor na to!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz