Zajímavosti

Vláďa ze Survivoru má s Veve silné pouto. Nabídl jí pomocnou ruku

Vítěz Survivoru Vláďa se netají radostí z výhry 2,5 milionu korun. Rád by si za ni pořídil vlastní bydlení. V úterním pořadu TALK! mimo jiné také prozradil, jak silný vztah si vybudoval s Veve a proč nakonec nebyl zlý Survivor.

Ti nejlepší spolu na ostrově strávili celé dva měsíce. To byli právě Vláďa s Veve, kteří se spolu dostali do finále reality show Survivor Česko & Slovensko. Zpočátku sice stáli zásadně proti sobě, po sloučení se ale vše změnilo, spojili síly a spolu s Johy se dostali nejdál.

"Survivor je kouzelný v tom, že jsme se stali s lidmi na ostrově přáteli, s některými více, s jinými méně. Veve má u mě otevřenou náruč, protože to pouto, které jsme spolu navázali, bude pokračovat. Kdyby byla Veve v jakýchkoliv problémech, tak jí rád pomůžu," řekl ke svému přátelství s Veve vítěz Survivoru.

Související obsah

V rozhovoru Vladimír také prozradil, že soutěžící se dozvěděli o válce na Ukrajině v posledních dvou týdnech soutěže. "Štáb nám to řekl teprve, když zjistil, že to na nikoho z nás nemá dopady a že naše rodina je v pořádku. Tak nám to řekli s tím, že můžeme být v klidu a pokračovat ve hře," vysvětlil.

Ale žádné další informace účastníci prý neměli. "Vím, že třeba Nikol se stalo, že jí umřel dědeček a nedozvěděla se to, mělo by to totiž dopad na její hru," doplnil Vláďa.

Související obsah

​Jako jeden z mála účastníků byl Vláďa rodič, který musel snášet odloučení od dětí. V posledních dnech to pro něj bylo už hodně náročné, stejně jako snášet odloučení od přítelkyně.

"Mnoho partnerství tak dlouhé odloučení nemuselo ustát. Ale náš vztah je pevný a harmonický. Těšil jsem se na přítelkyni, ale překvapilo mě, jak rychle mi vymizel její obličej se všemi detaily z paměti," popisuje Vladimír.

Moje dcera ani přítelkyně nevěděly, jak to dopadlo. "Moc mě bavilo to s dcerou sledovat a probírat. Bavilo mě, že má být na co pyšná a také, že neví, jak to dopadlo. Mohl jsem ji napínat, že tentokrát třeba vypadnu. Ale dokud nebylo finále v televizi nebo na Voyo, tak jsem jim nic neřekl," nastínil vítěz Survivoru.

Na sestřih z rozhovoru se můžete podívat v reportáži z Televizních novin:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz