Domácí

Policisté ukončili pátrání po seniorovi z Hradce. Našli ho mrtvého

Policisté ukončili pátrání po seniorovi z Hradce. Našli ho mrtvého
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

Policisté pátrali po seniorovi, který odešel v úterý z domova důchodců v Hradci Králové. Od té doby o něm nikdo nevěděl. Muže ve středu našli mrtvého.

V úterý dopoledne odešel senior z domova důchodců U Biřičky a už se nevrátil. Po zmizelém, který mohl být zmatený, ihned vyhlásili pátrání královéhradečtí policisté. "Muž se neorientuje v prostoru ani v čase, nemá u sebe telefon. Pokud ho někdo zastaví, nebude schopen říci, odkud je a kam patří. V úterý po 14. hodině měl být viděn u hotelu Garni v Hradci Králové," řekla policejní mluvčí Iva Kormošová.

Policisté pátrání odvolali ve středu. "V odpoledních hodinách byl u rybníka, který je nedaleko domova důchodců, nalezen bez známek života. Děkujeme veřejnosti za spolupráci," uvedli policisté na twitteru.

Související obsah

Do pátrání se také od úterních večerních hodin zapojili hasiči Královéhradeckého kraje. "Do pátrání se zapojily už včera večer i jednotky požární ochrany, především dobrovolné z Hradce Králové. Ve spolupráci s Policií ČR pokračujeme i ve středu," uvedli hasiči na twitteru.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz