Domácí

Letní festivaly opět ožívají. Chystají se také hvězdné koncerty

Blíží se léto a s ním i sezóna koncertů a festivalů. Lidé budou mít po dvouleté odmlce kvůli pandemii opět možnost poslechnout si naživo své oblíbené muzikanty. Do Česka míří například Enrique Iglesias, Imagine Dragons nebo Eric Clapton.

Léto, hudba, zábava. Češi si mohou po dvou letech opět užít své oblíbené akce. Koncerty a hudební festivaly se vracejí v plné parádě a je o ně velký zájem. Například na Colours of Ostrava vystoupí duo Twenty One Pilots. Rock for People se zase pochlubí vystoupením americké punkrockové skupiny Green Day.

Ti, kteří neholdují atmosféře letních festivalů, si určitě vyberou z nabídky koncertů. V červnu zamíří do pražské O2 arény řada známých zahraničních interpretů. "Ze zahraničních hvězd se můžeme těšit třeba na Erica Claptona nebo Enrique Iglesiase. Z domácích na potěší o víkendu koncert Leoše Mareše," uvedl šéf O2 arény Robert Schaffer.

Související obsah

Na stejném místě se konají v polovině června i dva koncerty s názvem Pocta Karlu Gottovi. Více než 40 zpěváků vzdá hold mnohonásobnému slavíkovi, který zemřel před necelými třemi lety.

Během předcházejících dvou let si velká část lidí odvykla kupovat vstupenky s předstihem. Teď by ale mohli mít v řadě případů smůlu. Některé koncerty, jako třeba Pocta Karlu Gottovi v O2 aréně, jsou již téměř vyprodané. Podobně je tomu třeba i u festivalu Rock for People, který v Hradci Králové startuje zhruba za měsíc.

jal, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz