Zajímavosti

Fanynka Metallicy porodila přímo na koncertě. Rodičům pogratuloval i frontman

Jedna brazilská fanynka americké kapely Metallica má za sebou zážitek, který si bude pamatovat celý život. Při koncertu v Brazílii se jí narodil syn, a to dokonce během nejoblíbenější písničky jeho rodičů.

Ještě ve frontě u vstupu si z ní prý kolemjdoucí dělali legraci, že to má za pár. Joice Figueiró šla na koncert Metallicy ve 39. týdnu těhotenství. Na koncert své nejoblíbenější kapely čekala kvůli pandemii 3 roky a nechtěla si ho nechat ujít.

Slabé kontrakce cítila už na začátku koncertu, nevěnovala jim ale pozornost. Teprve až po několika skladbách jí došlo, že bude rodit. Její manžel doběhl z místa pro vozíčkáře, kde pár seděl, pro záchranáře. Bylo už ale pozdě. "Pan doktor, co tam byl, řekl, ať jedem sanitkou do porodnice. Jenže pak už nebyl čas, protože jsem rodila," popsala dramatický porod maminka.

Související obsah

Dítě se narodilo během poslední písničky koncertu s názvem Enter Sandman. Joice vtipkovala, že své miminko pojmenuje po členech kapely. Nakonec si to rozmyslela a synovi dala jméno Luan.

"Na každém koncertě, na který jdu, se musí něco stát, ale tentokrát si myslím, že jsem se překonala. Luan Figueiró přišel na svět 7. května 2022 ve 23:15 a otřásl všemi kovovými konstrukcemi," okomentovala narození Figueró.

Pár ale čekalo ještě jedno překvapení. Zpěvák a spoluzakladatel kapely James Hetfield páru zatelefonoval ihned, co se o narození jejich syna dozvěděl. Takovou první ukolébavkou, jakou zažil malý Luan, se jen tak někdo chlubit nemůže. Podle rodičů bude mít syn v dospělosti vtipný příběh pro kamarády.

jal, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz