Videoreportáž

Na Pardubicku hořely stáje. Koně odvezli do bezpečí, škoda je přes dva miliony

Škodu za dva a půl milionu korun způsobil požár srubu a stájí pro koně v Rohovládově Bělé na Pardubicku. V noci tam zasahovalo 6 jednotek hasičů. Hořící objekty byly od sebe vzdáleny asi 20 metrů, koně se naštěstí pohybovali ve výběhu. Přesto je velitel zásahu nechal spolu s majitelkou raději odvézt do bezpečí. Příčina požáru se vyšetřuje, ve čtvrtek bude na místě případné zbytky hořlavin hledat i speciálně vycvičený pes.

ded, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž, identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab, si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k odstrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz