Videoreportáž

Muž řídil s 1,6 promile. Policistům se prozradil sám, když usnul na benzínce

Zablokovaný stojan upoutal pozornost obsluhy čerpací stanice v Praze. Ve čtvrtek v noci totiž jeden ze zákazníků po natankování nasedl do svého auta a na místě usnul. Obsluha se ho marně snažila vzbudit, aby zaplatil a přeparkoval. Na místo pak dokonce vyrazili strážníci, kterým se nakonec řidiče podařilo probudit. Muž následně nadýchal přes 1,6 promile alkoholu a nechybělo ani neslušné chování a urážky. Podívejte se.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž, identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab, si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k odstrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz