Domácí

Na sjezdu D7 se čelně srazilo auto s dodávkou. Na místě je šest zraněných

Ke strašidelně vypadající nehodě vyjížděli v pátek odpoledne policisté a záchranáři ze Středočeského kraje. Na sjezdu dálnice D7 se čelně srazila dodávka s osobním autem. Při nehodě se zranilo šest lidí.

Nedaleko Slaného se v pátek odpoledne srazila na sjezdu dálnice D7 dvě vozidla. Osobní auto vjelo do protisměru a čelně se střetlo s dodávkou. U sjezdu policie odklonila dopravu.

Na místě se zranilo šest lidí. Nikdo však neutrpěl těžší zranění a není v ohrožení života. Řidiče osobního auta však museli záchranáři dopravit do nemocnice letecky.

Související obsah

Příčinu nehody teď policie vyšetřuje. "Předběžná dechová zkouška vyloučila přítomnost alkoholu," uvedla mluvčí středočeské policie Michaela Richterová. Silnice má v tuto chvíli být částečně průjezdná, velká část řidičů však stále volní cestu skrze Kladno.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA se chystají poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu

Bidenova administrativa se chystá poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu M270 MLRS a pohyblivý raketový systém HIMARS. Tyto zbraňové systémy mohou odpalovat rakety mnohem dále než kterýkoli ze systémů, které Ukrajina již má, což by mohlo být v boji s ruskými okupanty převratnou změnou. USA se přiklání k vyslání systémů jako součásti většího balíčku vojenské a bezpečnostní pomoci Ukrajině, který by podle CNN mohl být oznámen již příští týden.

Píše se na Deník.cz