Celebrity

Pátrání po dvouletém dítěti! Ornelle se ztratil syn

Pátrání po dvouletém dítěti! Ornelle se ztratil syn
Ornella Koktová Zdroj: Profimedia

Podnikatelce a influencerce Ornelle Koktové v neděli zmizelo dítě. Stačila chvilka nepozornosti a dvouletý syn Sven se vypařil z restaurace, kam vyrazila s rodinou na oběd. Bývalá modelka dle svých slov po chvilce zoufalého hledání zalarmovala policisty. Ti už naštěstí tou dobou měli jejího chlapečka u sebe.

Okamžik, který si žádná máma nepřeje zažít. Bývalá modelka a influencerka Ornella Koktová na chvíli nedávala pozor a její chlapeček se ztratil. O tom, jaké drama v neděli prožívala, se svěřila na sociálních sítích.

Všechno začalo naprosto nevinně nápadem zajít si s rodinou na oběd. Nejstarší syn Quentin (9) jel na výlet a Ornella s manželem Josefem a dvěma mladšími dětmi, dvouletým Svenem a roční Lilianne, vyrazili do restaurace. Cestu nazvala "baby výpravou".

"Vše bylo úžasné, jídlo dokonalý a to doslova… ale během jedné chvilky Sven fuč," svěřila se s děsivým zážitkem Ornella Koktová. "V jedné vteřině si šel pro pití, pak si hrál s holčičkou a kamínky… Lili řev, že chce taky pití… a najednou… Ten pocit nepřeju nikomu z vás… Nepopsatelný strach a panika," pokračovala ve vyprávění.

Související obsah

​Po chvilce "totálního strachu" prý volala na policii, kde jí sdělili v ten okamžik nejlepší možnou zprávu. "Naštěstí hlásili, že je s jednou z hlídek," vysvětlila Ornella. Nakonec tak vše dobře dopadlo. "Svena zachránila dvojice popelářů, kteří ho odchytli, jak si to štrádoval pryč směr ČNB. Já... Moc ještě jednou všem děkujiiiii za pomoc! A to včetně super týmu v Crystal Gardens Slovanský dům, kteří nám hned pomohli," zakončila s povděkem Koktová.

Po zveřejnění příspěvku se ukázalo, že Ornella není jedinou maminkou, která musela čelit strachu o ztracené dítě. "Orny, to znám. Hlavně, že to dobře dopadlo, nám se náš autista ztratil při procházce, byla to nejdelší hodina v mém životě, osmiletý nemluvící kluk v polích. Naštěstí šel za světlem z lamp, policie ho odchytla pod vesnicí," svěřila se se svým zážitkem fanynka Monika. "Mně se malej schoval v obchoďáku, sice mluví, ale na volání nereagoval. Pro něj to byla sranda, ale pro mě několik minut strachu, měla jsem srdce až v krku," přidala se Destiny.

Ornella měsíc od kolapsu ukázala dokonalé křivky. Natočila je zblízka (8/2021):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz