Domácí

Na D1 přejel kamion do protisměru a smetl tři vozy. Dva lidé zemřeli

Na dálnici D1 ve směru z Prahy do Brna přejel kamion do protisměru a srazil se se třemi osobními auty. Na místě zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému. Dva lidé nehodu nepřežili, další jsou zranění. Dálnice ve směru na Brno byla několik hodin zcela neprůjezdná, kolem 14. hodiny se podařilo zprůjezdnit levý pruh, okolo 14:45 byly následky nehody odklizeny.

Že kamion přejel do protisměru, potvrdil pro TN.cz mluvčí hasičů Jan Sýkora. "Kamion přejel do protisměru a srazil se se třemi osobními auty. Dvě osoby nepřežily, další jsou zraněné," uvedl Sýkora. Nehoda se stala na 14,5. kilometru.

"Tři osoby utrpěly těžká poranění, jedna byla s poraněním hlavy převezena do vinohradské nemocnice, druhá s podezřením na zlomenou stehenní kost a pánev byla letecky převezena do Fakultní nemocnice Motol a třetí osoba byla s poraněním ramene odvezena sanitkou do Thomayerovy nemocnice," doplnila mluvčí záchranné služby Monika Nováková.

Související obsah

Okolo 14. hodiny se podařilo odklidit následky nehody natolik, že policisté mohli otevřít levý jízdní pruh. "Po vážné dopravní nehodě kamionu a tří osobních vozidel je dálnice již průjezdná. Zjišťujeme, proč k ní došlo," informovali policisté ve 14:45.

Na dálnici D1 natáčela i reportérka Petra Staňová:

Na fotografie z nehody se můžete podívat zde: 

Připravujeme podrobnosti.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz