Zahraničí

Prokurátor rozhodl o Zuzaně Plačkové. Těhotná influencerka se rozplakala

Prokurátor rozhodl o Zuzaně Plačkové. Těhotná influencerka se rozplakala
Slovenská influencerka Zuzana Plačková Zdroj: Profimedia

Slovenská instagramová hvězda Zuzana Plačková a její manžel René Strausz od loňského podzimu čelili obvinění z obchodování s drogami. Generální prokurátor teď všechno smetl ze stolu. Těhotná Plačková z dovolené v Turecku hned reagovala a štěstím se jí vhrnuly slzy do očí.

Obvinění ze založení a podpory zločinecké skupiny a obchodování s drogami je minulostí. Prokurátor vyhověl Zuzaně Plačkové i jejímu manželovi Renému Strauszovi a všechno zrušil, informovala TV Markíza

"Generální prokurátor Slovenské republiky, zastoupen prvním náměstkem Jozefem Kanderou, dne 16. května 2022 vyhověl návrhu obviněných Z. S. P. a R. S. a zrušil usnesení o vznesení obvinění pro drogovou trestnou činnost a jiné, a to z důvodu, že nebyly splněny podmínky na vznesení obvinění," uvedl mluvčí generální prokuratury Dalibor Skladan.

Dvojice si momentálně užívá dovolenou v Turecku, Plačková ale na zrušení obvinění okamžitě reagovala na instagramu. "Asi tak," zmohla se na pouhá dvě slova se slzami v očích. Plačková a Strausz spolu čekají dítě.

Související obsah

Fanouškům i kritikům pak poslala obsáhlejší vzkaz. "Odpouštím vám za všechny ty hnusné řeči a konspirace, které jste nám věnovali v posledních měsících. Na nikoho se nezlobím, aspoň se lidé ukázali. Na Slovensku ještě stále existuje spravedlnost, ve kterou jsem celou dobu věřila," napsala.

Národní kriminální agentura (NAKA) Plačkovou a Strausze obvinila po rozsáhlé protidrogové razii na západě Slovenska z 29. září. Policisté při ní zajistili přes devět kilogramů pervitinu. Celkem si tehdy obvinění vyslechlo 15 lidí. Ve vazbě jich skončilo šest.

Připomeňte si zatčení Zuzany Plačkové (09/2021):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz