Krimi

Policie prosí o pomoc. Žena se potkala s mužem a od té doby si nic nepamatuje

Brněnští kriminalisté vyšetřují záhadný případ. Obrátila se na ně jednatřicetiletá žena, která vyrazila s kamarádkami na diskotéku, po pár hodinách ji kolemjdoucí našel ležet na chodníku. Policisté řeší, jestli byla napadená. Mluvit by chtěli s tajemným mužem, kterého zachytily kamery.

Brněnská policie prosí o pomoc v záhadném případu mladé ženy, kterou na konci dubna v městské části Královo pole našel ležet náhodný kolemjdoucí na zemi. Žena netuší, co se jí stalo, od jistého momentu má černo.

"Jednatřicetiletá žena si vyšla s kamarádkami do restaurace a pak na diskotéku. Ovšem od jisté doby si nedokázala vůbec vzpomenout, co se přihodilo, a zřejmě to nebylo z důvodu požitého alkoholu," informovala mluvčí policie Andrea Cejnková.

Související obsah

Večer nabral nečekaný směr poté, co se žena v klubu setkala s neznámým mužem, se kterým následně i odešla.

"Z kamerových záznamů vyšlo najevo, že žena odcházela z podniku s neznámým mužem. Jiný muž ji pak prý našel ležet na zemi, naložil ji do vozidla a odvezl na služebnu městské policie," doplnila tisková mluvčí.

Kriminalisté proto prosí veřejnost o jakékoliv informace o muži z pořízených záběrů, který by mohl večer plný otazníků přiblížit.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz