Domácí

Tragická nehoda zastavila provoz na D8. Na místě zemřeli dva lidé

Tragická nehoda zastavila provoz na D8. Na místě zemřeli dva lidé
Nehoda na dálnici D8 Zdroj: HZS Ústeckého kraje

Tragická nehoda ve čtvrtek dopoledne zastavila provoz na dálnici D8. Po srážce dodávky a náklaďáku se přivolaným záchranářům nepovedlo oživit dva lidi. Chvíli po této nehodě se o pár kilometrů dál stala druhá nehoda, při které naštěstí nikdo nezemřel.

Krušný čtvrtek zažívají složky integrovaného záchranného systému v Ústeckém kraji. Během dopoledne se totiž na dálnici D8 staly dvě dopravní nehody. Jedna na 45. kilometru ve směru na Prahu a druhá na 47. kilometru ve směru na Ústí nad Labem.

První z nehod byla bohužel tragická. Krátce před polednem se srazila dodávka s náklaďákem. "Na místě byly tři zraněné osoby. Z toho jedna utrpěla zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehla. Druhá osoba zemřela po neúspěšné resuscitaci," řekl mluvčí ústeckých záchranářů Prokop Voleník. Jeden z řidičů se zranil jen lehce.

Související obsah

​"Předpoklad uzavření dálnice je přibližně do 16 hodin," řekla ve čtvrtek po 13. hodině policejní mluvčí Pavla Kofrová. Nehoda v opačném směru nebyla tak vážná. 

"Tam naštěstí dvě osoby utrpěly jen lehká zranění. Všechny tři osoby s lehkým zraněním byly sanitními vozy převezeny do litoměřické nemocnice," dodal Voleník.

Tragická nehoda se stala také v úterý na dálnici D1:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz