Zajímavosti

Syn první lásky Bartošové promluvil. Sepéšimu o mně nestihli ani říct, zoufá si

Po premiéře životopisné minisérie Iveta promluvil syn Petra Sepéšiho o tom, jak zjistil, kdo byl jeho otec, a jak vnímá jeho tragickou smrt. V mladém Sepéšim se prý úplně vidí, i když ho nikdy nepoznal. Matka známému zpěvákovi o svém těhotenství nestihla ani říct.

Mladý Petr Sepéši se o tom, kdo je jeho otec, dozvěděl až v dětství od své matky a prarodičů. Ani samotný zpěvák prý neměl ponětí, že se stane otcem.

"Já jsem se narodil až po jeho smrti, máma mu to nestihla říct. Jak byl rozlítaný, tak se asi nepotkávali tak pravidelně a ta nehoda se stala ještě před tím, než se to dozvěděl," svěřil se syn Petra Sepéšiho, že o něm otec netušil.

Související obsah

Po shlédnutí všech tří dílů minisérie začal o otci přemýšlet. "Úplně jsem se tam viděl, už vím po kom to mám tu svojí prudkost," popsal syn výbušnost zpěváka, kterou podle jeho matky tvůrci Ivety naprosto trefili.

"Máma ho zaujala a on za ní potom chodil na brigádu do Kotvy, tenkrát jí bylo asi 17," vylíčil Sepéši, jak se jeho rodiče do sebe zakoukali.

Mladý Sepéši zpěvačce Ivetě Bartošové nemá nic za zlé. "Trošku lituji, že jsem ji v životě nepotkal, asi bych s ní prohodil pár slov. Já nemůžu nikoho soudit, jaký je, když ho člověk nepozná. Třeba by mi také řekla něco, co už mi nikdo jiný neřekne," pousmál se a zavzpomínal na Ivetu v hezkém.

Michal Čoudek, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz