Co nás čeká

Horoskop na sobotu 21. května: Pozor na milostné trapasy!

Horoskop na sobotu 21. května: Pozor na milostné trapasy!
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Konjunkce Slunce s Merkurem se v průběhu soboty postará o příliv energie a milostných vzplanutí. Snažte se užít si sobotu, jak to jen jde. Je čas se odhodlat k tomu, co už jste dlouho odkládali.

Beran

Zrovna teď nastala ta vhodná chvíle a je třeba zatlačit na pilu. Pokud již delší dobu váháte, jak oslovit paní nebo pána svého srdce, tak určitě najdete ta správná slova a situaci, abyste nebyli odmítnuti. S kuráží do toho a vítězství se dostaví.

Býk

Nedostatek vřelosti a celková citová nedostatečnost provází celý dnešní den. Lidé kolem vám budou připadat chladní a neosobní. Překonejte tento pocit, protože ničím jiným není. Zaměřte se na oblíbené koníčky a práci a zjistíte, že je všechno jinak.

Blíženci

Rozvoj milostných vztahů bude pod dohledem Slunce, které se dnes přesouvá do vašeho znamení. Je dobré se zaměřit na fungující zázemí domova, kde načerpáte síly pro plnění náročných úkolů. Nezadaným se naskytnou příležitosti k získání nové lásky.

Rak

Bytová situace stále více nutí k řešení. Budete zvažovat možnosti koupě nemovitosti, která by všem zajistila dostatek soukromí i prostoru k realizaci. Jedná se o řešení, které má dlouhodobě perspektivu, a to vyhovuje i dalším podnikatelským záměrům.

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev

Pokud jste obklopeni dokumenty, které potřebují vyřídit, nebo řešíte právně vzniklou situaci, spor či jiné dohadovací řízení, je vhodná doba pro uskutečnění a završení těchto aktivit. Dokážete se orientovat ve spisech i slovních kličkách a obratech.

Panna

Slunce v konjunkci s Merkurem vám dnes dodá notnou dávku optimismu a dobré nálady a zároveň se postará o rušnější milostný život. Záletníci by si měli dát pozor, aby nebyli prozrazeni, zadaní zase na uštěpačné poznámky. Nezadaným se stane milostný trapas.

Váhy

Uvědomíte si, že na každou záležitost lze nahlížet z různých stran a pokaždé nabývá jiných rozměrů. Z tohoto pohledu se začnete zaobírat i svým životem, úlohou ve společnosti a pracovním nasazením s výsledky. Překvapí vás, co všechno zanedbáváte.

Štír

Nasazení dnešního dne velice zpříjemní celková atmosféra porozumění hlavně v partnerských vztazích, což se projeví na pozitivním ohodnocení celého dne. Nepatrné nepříjemnosti a nesrovnalosti budou takřka okamžitě zapomenuty, jen mít víc takových dní.

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

Střelec

Pracovně žádné závažné nepříjemnosti neočekávejte. Ty malé, běžné, které se možná objeví, hravě nebo s nepatrným nasazením zvládnete a odstraníte. Ve sféře citů nenastanou zásadní změny a vlastně s tím také budete spokojeni. Máte rádi, když je klid.

Kozoroh

Po náročných a vyčerpávajících činnostech předchozích dní se dneska rozhodnete si trochu povyrazit a uděláte dobře. Odlehčíte tak celkové atmosféře kolem. Budete sršet humorem, což napomůže ke snadnějšímu a uvolněnějšímu plnění pracovních úkolů.

Vodnář

Ze všech stran se na vás hrne hromada povinností a najednou nevíte, kam máte dřív skočit. Honem si udělejte přesný harmonogram, v němž přesně rozvrhnete svůj čas. Hlavně nezapomeňte na partnera, tentokrát by se toto opomenutí určitě nepěkně vymstilo.

Ryby

Přechod Slunce do Blíženců aktivuje oblast vaší profese. Máte teď velkou šanci odstartovat nový úspěch ve své kariéře. Zjišťujete, že najednou získáváte větší autoritu. Nemusíte se příliš snažit a lidé, kteří byli ještě nedávno neteční, vám dnes visí na rtech.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz