Zajímavosti

Zpěvačka Rihanna je matkou. První dítě přivedla na svět v pátek třináctého

Zpěvačka Rihanna je matkou. První dítě přivedla na svět v pátek třináctého
Rihanna s partnerem Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Rihanna se raduje z nového přírůstku do rodiny. Před týdnem, v pátek třináctého, se jí narodil chlapeček. Nyní už by měla být novopečená maminka i se synem z porodnice doma.

Barbadoská kráska Rihanna se stala maminkou. Svého prvního potomka na svět přivedla v pátek třináctého, informoval jako první bulvární portál TMZ. Zpěvačce se narodil syn, jméno dítěte ale zatím zůstává tajemstvím.

Radostnou zprávu potvrdila i další média. Podle magazínu People už je zpěvačka i s miminkem doma v Los Angeles. Podle všeho jsou v pořádku. "Rihanně se daří dobře. Jsou velmi nadšení, že jsou rodiči. Rihanna je už teď skvělá máma," prozradil zdroj z Rihannina okolí.

Související obsah

​Rihanna tvoří pár s raperem Rakimem Mayersem (33), známým pod jménem A$AP Rocky. Dvojice oznámila neplánované těhotenství v lednu po dvouletém vztahu, a to prostřednictvím série fotografií z Harlemu v New Yorku, kde Rihanna pózuje s odhaleným břichem. Zpěvačka odmítala nosit těhotenské oblečení a své břicho vystavovala na odiv i několik týdnů před porodem.

Na instagramu se už se začala šířit i fotka Rihanny s miminkem a zprávou: "Je to kluk!". Fanoušci však upozorňují, že jde o podvod a starší fotku. Na tu skutečnou si tak budou podporovatelé zpěvačky muset ještě chvíli počkat.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Rihanna France (@rihannatodayy)

Rihanna v přestrojení: Poznali byste ji uprostřed v davu? (4/2021):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz