Co nás čeká

Horoskop na neděli 22. května: Čeká vás milostná aférka

Horoskop na neděli 22. května: Čeká vás milostná aférka
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Venuše v Beranu dnes nabádá k šetření energie. Ještě ji budete potřebovat. Kromě energie byste měli také začít šetřit i po finanční stránce. Je načase se uskromnit.

Beran

Začnete mít potřebu svůj vztah završit sňatkem. Rozhodnutí dobře zvažte, nepůjde to vzít zpět. Je to svým způsobem touha po jistotě a svého partnera si chcete pojistit. Ten však vaši lest neprokoukne a plně se vám poddá. Nezadaní se chopí své příležitosti.

Býk

Na co sáhnete, bude sklízet nemalé úspěchy. Skvělý pocit, jenž z toho budete mít, vygraduje ve večerních hodinách, kdy dostanete chuť si pořádně vyhodit z kopýtka. Dlouho však neponocujte, čeká vás ještě milostná aférka, tak ať všechno nepokazíte.

Blíženci

Ačkoliv jste osoby upovídané, dnes díky hloubavé náladě přijdete na to, že v tichu se dá rozmlouvat i srdcem. Jakmile to začnete večer praktikovat se svým protějškem, o vaší lásce nebude pochyb. Vyvarujte se dnes jakýchkoliv zbytečných konfliktů.

Rak

Dnes tedy rozhodně nebudete chtít být sami a vše co zažijete, budete chtít sdílet s druhými. Zadaní budou zážitky dnešního dne prožívat se svými milovanými partnery, nezadaným nezbude nic jiného než obvolat některé známé. Nakonec někoho ulovíte.

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev

Rádi práci odvádíte svědomitě a tak, aby vám nikdo nemohl nic zbytečně vytýkat. Proto to samé budete očekávat od své rodiny. Všichni budou dnes oplývat dobrou pracovní morálkou, takže stihnete mnoho domácích činností, v což jste ani nedoufali.

Panna

Viditelné úspěchy posledních dní již překročily únosnou mez pro vaše blízké okolí. Nemějte za zlé, že jsou poněkud škodolibí, za to může jen lidská závist. Ti praví přátelé vám to naopak budou přát a nedovolí si vás jakýmkoliv způsobem podceňovat.

Váhy

Začínáte mít stále hlouběji do kapsy, a tak se dnes zaměříte na rodinné finance. Jaké bude vaše překvapení, když zjistíte, že nejrizikovějším faktorem jste vy sami. Je na čase utáhnout opasek a nevyhazovat za pitominky, jak jste byli doposud zvyklí.

Štír

Život ze dne na den není tím, co by vás právě uspokojovalo, a tak rozhodnutí vybudovat solidní finanční zázemí není až tak novou myšlenkou, akorát začne nabývat konkrétnějších podob. Tento záměr je pozitivním krokem do budoucnosti, ve které ho oceníte.

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

Střelec

Na lidech ze svého okolí si budete více všímat celkového dojmu než povahových vlastností. To se vám může poněkud vymstít, zvláště plánujete-li s osobou na první pohled sympatickou uzavírat nějaký obchod. Nejprve si ji pro jistotu pečlivě prověřte.

Kozoroh

Venuše v Beranu má pro vás dnes jednu skvělou radu. Raději se vyhněte přílišnému vydávání energie, jelikož ji budete v odpoledních hodinách potřebovat na nějakou menší, avšak zapeklitou opravu v domácnosti. Do té doby si však můžete dopřát příjemného lenošení.

Vodnář

Ačkoliv si dnes budete přát více času pro sebe a své blízké, nebude to tak úplně vyslyšeno. Práce máte až nad hlavu jak v zaměstnání, tak i doma. Na splnění všech povinností byste potřebovali dvojníka. Neváhejte požádat o pomoc vaše nejbližší.

Ryby

Nečekaný slet událostí zajistí, že se ocitnete na kulturní akci, ze které budete naprosto nadšení. Ačkoliv vás přepadne nečekaný pocit, že tam nemáte co dělat, můžete být naprosto v klidu. Nikdo jiný si nezaslouží po tvrdé dřině odreagování víc než vy.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz