Zajímavosti

Známého rappera zadržela policie. Stalo se tak po silniční kontrole

Známého rappera zadržela policie. Stalo se tak po silniční kontrole
Raper Majself Zdroj: Profimedia

Slovenští policisté v noci na pátek zadrželi rappera Michaela Švehlu, známého spíše pod pseudonymem Majself. Při silniční kontrole se u něj našly drogy. Sám muzikant novinářům potvrdil, že měl u sebe marihuanu.

Známý slovenský rapper Majself skončil na policejní stanici. Tam se dostal poté, co ho v noci na pátek zastavila policejní hlídka. Při běžné kontrole u hudebníka našla drogy.

"Dnes byl krátce po půl druhé ráno zastaven 35letý muž hlídkou Pohotovostní motorizované jednotky a podrobený kontrole. Během té uvedl, že je uživatelem marihuany a dobrovolně hlídce odevzdal plastovou nádobu s obsahem marihuany. V současnosti probíhají procesní úkony," sdělil pro portál zregionu.sk bratislavský policejní mluvčí Michal Szeiff.

Související obsah

​Sám muzikant tvrdí, že se nic tak vážného nestalo. Portálu Refresher.sk sdělil, že marihuanu užívá na bolesti, které mu způsobuje zánětlivé střevní onemocnění známé jako Crohnova choroba. Dodal však, že rozhodně není žádným narkomanem nebo snad dealerem. U sebe měl prý pouze menší množství drogy.

Současně si ale prý uvědomuje, že podle slovenských zákonů patří marihuana mezi zakázané látky. Je proto připravený čelit následkům. Výslech už má za sebou a v pátek večer by měl normálně předstoupit před publikum. Naplánovaný má koncert v rámci jeho Porcelán Tour. Na instagram během dne umístil pozvánku a o žádném případném zrušení nepadla ani zmínka.

Majself má na sociální síti desítky tisíc fanoušků. Známá je například skladba Kometa, kterou nahrál spolu s kapelou Desmod. Aktuálně žije se svou manželkou a synem v Malackách nedaleko Bratislavy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz