Co nás čeká

Horoskop na úterý 24. května: Promluvte si se svým protějškem

Horoskop na úterý 24. května: Promluvte si se svým protějškem
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Dnes se zaměřte především na partnerské vztahy. Vše se dá totiž ještě zachránit, pokud zvolíte vhodnou cestu. Ideálně si s partnerem v klidu promluvte. Na lepší časy se blýská i v oblasti práce. Nebojte si říct o zvýšení platu.

Beran

Do rozhádaných manželství zase po dlouhé době vstoupí klid a mír. Budete se cítit tak hezky jako již dlouhou dobu ne. Pokud jste podali žádost o rozvod, stáhněte ji, třeba je ještě čas na nápravu. Časem by vás tento krok mohl pořádně potrápit.

Býk 

Ve vztazích panuje tíživé dusno a vy tomu nedokážete přijít na kloub. Nejste si vědomi žádného závažného prohřešku, který by to způsobil. Zkuste si se svým protějškem promluvit. Uvidíte, že přijdete na to, co tento stav způsobilo.

Blíženci     

Vaše dnešní náchylnost ke koketérii je poměrně neškodná záležitost, s nevěrou to ovšem může být složitější. Ač je lákavá, vašemu vztahu rozhodně neprospěje. Nejednejte bezhlavě. Než něco uděláte, v prvé řadě myslete. Později byste se mohli trápit.

Rak    

Budete mít velmi zajímavý rozhovor s osobou, kterou milujete. Něco takového jste ani nečekali. Otevře se vám a prozradí mnohá tajemství včetně toho, jakými milostnými vztahy vlastně prošla a co dobrého či špatného prožila. Budete překvapeni.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Venuše v Beranu napomůže zlepšení mnohých vztahů, které se na první pohled tváří zcela beznadějně. S partnerem si poslední dobou moc nerozumíte. Zkuste si společně sednout a popovídat, možná se konečně dohodnete na rozumných a prospěšných kompromisech. 

Panna 

Už dlouho chcete požádat o zvýšení platu, ale stále jste neměli dostatek odvahy. Dnes můžete jít v klidu do kanceláře svého nadřízeného a promluvit si s ním o svých potřebách a přáních. Nemusíte mít vůbec žádný strach, úspěch se určitě dostaví.

Váhy  

Lehce se necháte přemluvit, abyste pomohli kolegovi a udělali za něj jeho práci. Kvůli tomuto činu však nestihnete tu svoji. Šéf si toho samozřejmě všimne a vy se budete těžko obhajovat. Příště už budete chytřejší a nejdřív vyřešíte své záležitosti.

Štír     

Merkur ve znamení Blíženců přeje vašemu intelektuálnímu rozvoji, což znamená, že byste se měli věnovat hlavně intenzivnímu získávání nových informací. Zapřemýšlejte o nějakém studiu nebo kurzu, který zvýší vaši kvalifikaci. Uvidíte, že se vám bude hodit.

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

Střelec

Jakákoliv rozhodnutí a sliby byste si dnes měli nechat raději písemně potvrdit. Ne všichni lidé to s vámi totiž myslí upřímně a mají čisté úmysly. Slibem přece nezarmoutíš. Nakonec by se vám mohlo stát, že některé sliby budete těžce vymáhat.

Kozoroh

V partnerství může dnešek nastartovat začátek složitějšího období. Vaše nejistota ohledně toho, zda je vám protějšek věrný, vytváří nepříjemnou atmosféru a časté hádky. Udělejte si sami v sobě pořádek a ujistěte se, že je žárlivost namístě. 

Vodnář  

Pokud se alespoň trošku vyznáte v účetnictví a dokážete se mu chvíli věnovat, naleznete způsob, jak posílit své finance. V opačném případě vám mohou dobře cílenou radu poskytnout odborníci. Z tohoto zjištění budete mít velice příjemný pocit.

Ryby  

Ačkoli se nejraději pohybujete s hlavou v oblacích, dnes se budete muset chovat racionálně. Jinak se může stát, že se jisté události obrátí proti vám. Vy byste tak z nadýchaného obláčku mohli tvrdě přistát na zemi. Vnímat realitu není občas k zahození.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz