Zajímavosti

Z elegantní ženy excentrické individuum. Utajená šéfka podstoupila drobný zákrok

Premiérový díl nové řady reality show Utajený šéf přinese TV Nova v úterý. Proměnit v něm šéfku Andreu Šlesingerovou tak, aby ji její zaměstnanci nepoznali, nebylo nic jednoduchého. Zvlášť když se mezi nimi čas od času objeví "v civilu", aby na chod podniku osobně dohlédla.

Z elegantní ženy bylo potřeba udělat poněkud excentricky vypadající individuum, v němž by vedoucí firmy nikdo nehledal. Blond vlasy tedy změnil příčesek z tmavých dredů, chrup "vylepšila" protéza s předkusem a celkovou vizáž doladily nepadnoucí šaty a kroužek v nose. Aby však proměna byla dokonalá, byl potřeba ještě jeden drobný zákrok.

Proměny v Utajeném šéfovi se obvykle odehrávají čistě za dveřmi maskérny, protože maska musí být co nejjednodušší, aby se inkognito šéf nemusel bát jejího poškození. Občas se však trochu radikálnější proměna přímo nabízí.

Související obsah

Andrea tak kývla na návrh nechat si trochu přifouknout rty. Aby se ovšem nemusela bát, že po zásahu bude vypadat jako kačer, byla svěřena do péče prvotřídní kliniky estetické chirurgie, kde se o ni postarali.

Jak proměna dopadla? A byla pro zaměstnance dostatečně přesvědčivá, že nepojali vůči nové brigádnici podezření? Sledujte v úterý večer na Nově a už teď na Voyo.

ls, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz