Domácí

Drama v centru Přerova! Dvouletý hošík zůstal uvězněný v autě

Drama v centru Přerova! Dvouletý hošík zůstal uvězněný v autě
Záchrana dítěte z auta Zdroj: Městská policie Přerov

Chvíle hrůzy prožila mladá maminka v centru Přerova. Poté, co vystoupila z auta, se totiž vůz zamkl i s klíčky uvnitř. V sedačce navíc zůstal sedět dvouletý chlapeček.

Pozornost hlídky v centru Přerova přilákala žena, která na strážníky intenzivně mávala. "Dotyčná s lehkým náznakem paniky popsala sled událostí. Zaparkovala, vystoupila, zabouchla a vytřeštila oči. Ozvalo se totiž potměšilé cvaknutí a automobil se bezpečně uzamkl. Bohužel s klíči uvnitř," informovali na facebooku přerovští strážníci. O těch je známé, že často informují o událostech s notnou dávkou vtipu a nadsázky.

V autě navíc zůstal v sedačce dvouletý hošík. Strážníci se proto ihned pustili do záchranné akce. Do auta se však nedokázali dostat. Postupně se sjely také další hlídky, ale ani ty nebyly úspěšné.

Související obsah

Městští policisté proto povolali na pomoc hasiče. Vůz však i po jejich marných pokusech zůstával uzavřený. "Jelikož se malý vězeň začal tvářit poněkud nerudně, rozložili po dohodě s maminkou boční okénko na skleněné puzzle," doplnili strážníci.

Chlapečka se nakonec podařilo dostat z vozu ven. "Trpělivý hrdina byl vysvobozen a jako satisfakci za příkoří, kterého se mu v našem městě dostalo, obdržel od strážníků plyšového mamuta," uzavřeli příslušníci městské policie.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz