Krimi

Policie obvinila muže z Jirkova. Ženu měl pobodat kvůli problémům ve vztahu

Kriminalisté v Jirkově vyšetřují pokus o vraždu, případ se stal v noci na středu. Oběť ve vážném stavu transportovali záchranáři vrtulníkem do nemocnice, kde podstoupila operaci. Policie už ve středu odpoledne obvinila mladíka, kterého z činu podezírá. Motivem byly pravděpodobně vztahové problémy.

Hrůzný čin vyšetřuje policie v Jirkově. Ve městě nedaleko Chomutova byla v noci na středu pobodána mladá žena, kterou záchranáři transportovali vrtulníkem do nemocnice. Případ se stal v ulici Smetanovy sady.

"Kriminalisté zadrženého muže včera odpoledne obvinili ze zvlášť závažného zločinu vraždy ve stadiu pokusu a vyšetřovatel zaslal státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby," informoval policejní mluvčí Daniel Vítek ve čtvrtek.

Související obsah

"Pacientka byla přijata do ústecké Masarykovy nemocnice pro četná bodná poranění, která si vyžádala ošetření na operačním sále. Nicméně žádné z nich nebylo život ohrožující," řekla ve středu mluvčí Krajské zdravotní Jana Mrákotová.

"Motivem jeho jednání byly s největší pravděpodobností vztahové problémy mezi ním a obětí," sdělil ve čtvrtek mluvčí Vítek. "Pokud by byl muž uznán vinným z trestného činu, ze kterého byl obviněn, hrozí mu trest odnětí svobody na deset až 18 let," dodal.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz