Zajímavosti

První slova Aničky Slováčkové po nehodě Dády: Byla jsem z toho v p**i

První slova Aničky Slováčkové po nehodě Dády: Byla jsem z toho v p**i
Dáda Patrasová se svou dcerou Aničkou Slováčkovou Zdroj: Profimedia

Dění okolo Dády Patrasové, která po nepěkné nehodě odmítla nadýchat a nenechala si ani vzít krev, zasáhlo její dceru Annu Slováčkovou. Mladá herečka po nedávném boji se zákeřnou rakovinou musí řešit náročnou rodinnou krizi. Máme její první slova po pondělním karambolu královny dětských srcí. Podle Slováčkové je situace složitější, než si všichni myslí.

Manželství Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka je od pondělí vzhůru nohama. Každý chce vědět, proč herečka po nehodě odmítla dechovou zkoušku, jenomže odpovědi nepřicházejí. Pozornost rozzlobila dceru slavného páru Aničku Slováčkovou, známou třeba z Ordinace v růžové zahradě.

"Nevíte naprosto nic o tom, co si kdo z nás prožívá, jak to všechno řešíme nebo vůbec jak dlouho už se o něco snažíme," napsala Slováčková na instagramu. Pravděpodobně narážela na to, co v minulosti už několikrát prohlásil její otec. Patrasová podle Slováčka sahá po sklence častěji, než by měla.

Aničku ale neustávající pranýřování maminky za její údajné trable přivádí na pokraj sil. "Když jste tak v p**i, že vás musí na poslední chvíli odvézt váš kytarista," popsala, co tento týden prožívala. "A tak jsem vám jen chtěla říct, že by bylo fakt super, kdybyste se v první řadě starali sami o sebe. Kdybyste měli zameteno nejdřív před svým prahem," uzavřela.

Související obsah

Patrasovou potrestal Slováček zákazem vstupu na svoji úterní oslavu 79. narozenin. Podle informací TV Nova se tam Dáda chtěla ukázat navzdory stopce od manžela, nakonec si to ale nejspíš rozmyslela. Večírek se tak obešel bez skandálu.

Nehodu, při které Dáda narazila nejprve zaparkované auto a pak tím svým "zaparkovala" do betonového zátarasu, vyšetřuje policie. "Řidička mercedesu narazila v ulici Benešovská v Praze do zaparkovaného auta a betonového zátarasu. Na místě se odmítla podrobit dechové zkoušce," řekl policejní mluvčí Jan Daněk.

Podívejte se na reportáž TV Nova o bouračce Patrasové:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz