Zajímavosti

To tu ještě nebylo! Nová rodinná show, v hlavní roli kostky LEGO. Na Nově a Voyo

Na obrazovkách televize Nova a slovenské televize Markíza se od 5. června můžete těšit na novou velkolepou rodinnou show LEGO Masters. V ní se spolu utkají dvoučlenné týmy o titul nejlepšího amatérského stavitele kostek LEGO v Česku a na Slovensku a o finanční odměnu v hodnotě půl milionu korun! Pořadem provedou slovenská komička Eva Kramerová alias Evelyn a známý český herec Matouš Ruml.

V show LEGO MASTERS spojí síly dvojice stavitelů lega, které se společně utkají o titul LEGO Master 2022 a o půl milionu korun. Soutěž se už vysílala například v USA či Velké Británii, kde měla obří úspěch. Show můžete sledovat od 5. června na obrazovkách televize Nova a slovenské televize Markíza, od neděle také na portálu Voyo.

Ti nejlepší soutěžící během čtyř večerů podstoupí hned osm výzev. Každý díl se skládá ze dvou soutěží a na jeho konci vypadne nejhorší tým. Nejzručnější dvojice se pak přibližují vysněnému finále, kde je čeká neuvěřitelná 20hodinová výzva. Každá z šesti dvojic musela projít přes několik castingových kol v Česku a na Slovensku, aby se dostala do finální šestky, která bude soutěžit netradičně v polské Varšavě.

Související obsah

​Celou soutěží vás budou provázet dva známí moderátoři. Jedním z nich bude český herec Matouš Ruml. Parťačku mu bude dělat slovenská komička a moderátorka Eva Kramerová, známá také jako Evelyn. Spolu s nimi bude v show vystupovat LEGO Technic designer Milan Reindl. Ten však nebude jediným, kdo bude výtvory soutěžících hodnotit. V každém dílu se totiž objeví speciální host.

Jeden z týmů bude tvořit Pavlína a Patrik. Matka se synem spolu staví od Patrikova útlého dětství. Dalším bude bratrská dvojice Pavel a Petr. Těm stavění lega pomohlo překonat smutné rodinné problémy. Týmy však spojily i castingy, například Šárku a Tomáše. Šárka je na mateřské se svým třetím dítětem a Tomáš je nadšencem, který si kvůli stavění dokonce hledá časově nenáročná zaměstnání. Své modely navíc vystavuje po celém světě.

Související obsah

​Další tým spolu budou tvořit kamarádi Miroslav a Samuel, kteří studují vysokou školu. Oba se věnují umění a designu. Soupeřit budou s týmem kamarádů, který stvořila společná vášeň pro LEGO. Michal a Marek žijí 150 kilometrů od sebe a každý z nich staví zvlášť. Výsledné dílo vždy spojí až na výstavě. Posledním týmem bude dvojice Michal a Tadeáš, které také spojil až casting. Šestnáctiletý Tadeáš studuje konzervatoř. Starší z dvojice Michal se označuje jako závislák na LEGO. Jeho partner se prý musel naučit tolerovat, že je všude v jejich bytě tato stavebnice.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz