Domácí

Žena našla brzy ráno v bankomatu desítky tisíc. Předala je policii

Žena našla brzy ráno v bankomatu desítky tisíc. Předala je policii
Muž u bankomatu | Zdroj: Getty Images

Ve středu ráno se na policii v Tišnově obrátila žena s neobvyklým problémem. V bankomatu našla několik desítek tisíc korun, které tam někdo zapomněl. Policie teď pátrá po jejich skutečném majiteli.

Před sedmou hodinou ráno v tišnovské Nádražní ulici čekalo u bankomatu na ženu velké překvapení. Našla tam několik desítek tisíc korun, v okolí přitom nikdo nebyl. Nálezkyně se rozhodla majiteli peníze vrátit, a proto kontaktovala policii.

"Na policisty z obvodního oddělní v Tišnově se obrátila včera paní s nálezem většího finančního obnosu. Jednalo se o několik desítek tisíc korun, které tam někdo zapomněl," sdělila ve středu redakci TN.cz komisařka Andrea Cejnková.

Související obsah

​​​Přesná finanční částka zůstane veřejnosti utajená, stane se jedním z vodítek, aby policie určila pravého majitele. 

"Potřebujeme alespoň nějaký způsob identifikace, až se nám budou hlásit lidé, že tam peníze zapomněli. Pravděpodobně se jich bude hlásit hodně, proto částku necháváme utajenou," doplnila postup při vyšetřování Andrea Cejnková.

"Žádáme proto osobu, která v uvedeném bankomatu peníze vybírala, aby kontaktovala policisty v Tišnově osobně nebo na telefonním čísle 549 410 333," vyzývá policie.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz