Domácí

Dělníci bourají nájezd Barrandovského mostu. Skončit by měli v pátek

Oprava Barrandovského mostu pokračuje. Do pátku by měli dělníci zbourat nájezd na most ze Strakonické. Doprava je většinou plynulá, kolony se tvoří hlavně v dopravní špičce.

Rekonstrukce Barrandovského mostu začala minulé pondělí. Dopravní omezení, kdy se komunikace ze dvou pruhů zúžila do jednoho v úseku u Strakonické, by mělo skončit v pátek.

Podle Technické správy komunikací (TSK) hlavního města je termín demolice rampy reálný. Po zbourání začne stavba rampy nové.

Související obsah

​Práce na mostě, který je součástí městského okruhu, jsou rozloženy do několika let. V letošním roce budou opravy trvat 110 dní a vyjdou na necelých 600 milionů korun. Dělníci na opravách pracují od šesti hodin ráno až do deseti hodin večer.

Problémy v dopravě zatím nejsou příliš velké, šoféři je zažívají hlavně v době ranní dopravní špičky. Podle náměstka primátora Adama Scheinherra (nez.) to ale není nic mimořádného, Praha na to prý byla připravena.

Po dobu oprav by řidiči měli používat objízdné trasy, které vedou po Pražském okruhu. TSK také řidičům doporučuje používat navigace, jež vyhledají nejlepší trasu podle aktuálních dat z provozu.

niká, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz