Co nás čeká

Horoskop na pátek 27. května: Je čas odpustit křivdy rodičům

Horoskop na pátek 27. května: Je čas odpustit křivdy rodičům
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Konec pracovního týdne přinese zajímavé zážitky a nové životní výzvy. Na škodu rozhodně nebude třeba rozšíření vzdělání. Přehodnotit byste měli ale i svůj vztah s rodiči. Možná je načase odpustit jim křivdy z dětství.

Beran

Pokud vás dnes někdo požádá o radu v osobním či profesním životě, neměli byste ho odmítat. Snažte se mu pomoci, jak bude ve vašich silách. Příště to můžete být třeba vy, kdo bude potřebovat pomoc. A sami nejlépe víte, jak odmítnutí někdy může bolet.

Býk

Hvězdy vám radí, abyste se zamysleli nad svými investicemi a část z nich přemístili do jiné finanční instituce. Mohli byste na tom dobře vydělat. Proto se dnes zahloubejte do internetových stránek nejrůznějších bank a vyberte tu, která nabízí nejvíc.

Blíženci   

Trápí vás pracovní záležitosti a chtěli byste znát názor více lidí. Naštěstí narazíte na takové osoby, které vás vyslechnou a dají vám dobrou radu. Rozhodně se jí řiďte, lepší byste jen těžko hledali. Na oplátku pozvěte dotyčného třeba na večeři.

Rak

Ačkoli se vám nabízí možnost koketovat s více osobami, měli byste se tomu raději vyhnout. Takové chování by pro vás mohlo mít nedozírné následky. Pokud už se koketérii neubráníte, vyberte si alespoň osobu, která se tím nebude chlubit na každém rohu.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Nejenže dnes lépe porozumíte chování svých rodičů, ale budete také ochotni odpustit jim všechny křivdy, které na vás spáchali, když jste byli ještě dětmi. Uvědomíte si, že jako rodiče nejste vůbec jiní a že se těm svým v mnohém dost podobáte.

Panna 

Důvěra ve vaše zákazníky je jistě důležitá, ale všeho moc škodí. Své profesní zájmy nejlépe ochráníte, budete-li ve všem udržovat určitou rovnováhu. Nemusíte hned každému na potkání vyprávět, jak se vám daří. Trocha tajemství ještě nikomu neuškodila.

Váhy  

Mars v Beranu vám dnes umožní zahájit náročné studium či složit obtížnou zkoušku. Pokud vás nic takového nečeká, věnujte se alespoň nějakému sebevzdělávání. Najděte si například kurz, který vám může být v budoucnu velkým přínosem. Rozhodně na tom vyděláte.

Štír  

Dnešek se ideálně hodí nejen pro sexuální hrátky, ale také pro citová vyznání. Šikovní jedinci dokážou skloubit obojí dohromady a užít si hezký večer. Svůj protějšek tímto krokem jistě velmi mile překvapíte a možná se nějakého překvapení dočkáte i vy.

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

Střelec

Pokud dnes dokážete vhodně uplatnit svoji výřečnost, napomůžete tím výraznému zlepšení vaší pracovní a finanční situace. Zajděte si promluvit se šéfem. Před nadcházejícím víkendem bude mít dobrou náladu a vyhoví vám. Však už je to také zapotřebí.

Kozoroh     

Jupiter v Beranu vám napoví, jakým způsobem byste měli investovat svůj poctivě nabytý majetek. Prohlédněte si všechny možné nabídky bezpečného uložení svých peněz. Například takové zajištění klidného stáří jistě není k zahození. Prozkoumejte důchodové spoření.

Vodnář   

Dnešní den vám přináší výborné předpoklady pro navázání vztahů s novými obchodními partnery či kolegy. Nakonec z toho může vzniknout skvělá spolupráce, která se vám bude hodit i do budoucna. Kolegové poznají, že je na vás spolehnutí v každé situaci.

Ryby  

Vaše potřeba promluvit si s přáteli vás přiměje k tomu, že zorganizujete večerní setkání v baru. Vyklube se z toho vcelku příjemný a zábavný večer. Proč byste si taky pořádně neužili, když víkend již netrpělivě klepe na dveře. Hoďte starosti za hlavu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz