Co nás čeká

Horoskop na sobotu 28. května: Odolejte milostnému pokušení

Horoskop na sobotu 28. května: Odolejte milostnému pokušení
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Pro některé přinese tato sobota nečekaný večírek, který bude plný dobrého jídla a pití. Naskytnou se i nové milostné příležitosti. Mějte se ale na pozoru a nepodlehněte pokušení, pokud jste zadaní. Nevěra se nevyplácí.

Beran

Váš pokus naplánovat romantickou akci, návštěvu kina či celodenní výlet se setká s velkým úspěchem. Zvláště když se bude jednat o aktivity ve dvou. Váš protějšek bude tak nadšený, že vás večer odmění příjemnou romantickou masáží a erotickým zážitkem.

Býk    

Rozhodnete se zorganizovat menší rodinnou oslavu. Z původně komorního setkání se ovšem nakonec vyklube velká party se skvělým rautem a živou hudbou. Obrovská společnost nebude rozhodně nikomu vadit, naopak se mohou zformovat nějaká nová přátelství.

Blíženci        

Dnes se pokusíte zapomenout na svůj břitký jazyk, což vám pomůže při vytváření kultivovaných vztahů s okolím. Nastal čas pro diplomatické jednání. Uvidíte, že nebudete litovat, když nasadíte o něco sladší tón a budete volit mírnější slova než jindy.

Rak    

Dnešní přesun Venuše do Býka bude přát milostným vztahům, které však mohou mít spíše krátkodobý charakter. Nemusíte být nijak skleslí, i krátkodobý vztah může být v mnoha ohledech přínosný. Berte to třeba jako generálku na nějaký pěkně žhavý letní románek.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Čeká vás ideální den pro naplnění vašich milostných a sexuálních tužeb. I nejdivočejší sny a touhy mohou být dnes přijímány s objektivním nadhledem. Připravte partnerovi překvapení a vyjevte mu svá nejtajnější erotická přání. Pořádně ho nažhavíte.

Panna 

Nejenom vaše finance, ale také váš celkový životní standard nabývá nových rozměrů. Daří se vám mnohem lépe než dřív, což vás dokáže plně uspokojit. Budete přemýšlet, co vám ještě chybí, ale nepřijdete vůbec na nic. Zkrátka úplně ideální stav.

Váhy  

Vaše sebejistota se bude v průběhu dne postupně přenášet i na lidi kolem vás. Projeví se také ve všech činnostech, kterým se chystáte dnes věnovat. Na co sáhnete, to se vám podaří. Již dlouho jste nic podobného nezažili, proto si to řádně vychutnáte.

Štír     

Venuše se dnes přesouvá z Berana do znamení Býka a dosvědčuje větší možnosti pro romantické nebo společenské schůzky. Pokud se někdo bude pokoušet zkřížit vaše plány, najdete okamžitě inteligentní řešení, jak ho odradit.

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

Střelec

Ve vztazích se mohou objevit nečekané potíže, které souvisí s odlišným smýšlením partnera v jisté záležitosti. Je jen na vás, zda uděláte kompromis. Ve vlastním zájmu byste se ho ale měli pokusit raději rychle najít. Oběma se vám to vyplatí.

Kozoroh       

Ačkoli na vás různá lákadla číhají na každém kroku, měli byste se od nich držet raději dál. Jenom tak se totiž dokážete ubránit pokušení. A to především tomu milostnému. Případná nevěra by se vám nemusela vyplatit. Protějšek by těžko odpouštěl.

Vodnář     

Přestože navenek působíte dojmem, že pro vás pochvala není nijak důležitá, v soukromí pro vás dnes lichotky představují velmi důležité povzbuzení. Máte ale velké štěstí. Dočkáte se jich v bohaté míře a to vás naplní pocitem spokojenosti.

Ryby  

Budete bojovat za pravdu a spravedlnost všemi možnými prostředky až do roztrhání těla. Máte pocit, že je to tak trochu vaše povinnost. Na druhou stranu to ale nesmíte moc přehánět. Mohli byste pak být unavení a výsledek by se nedostavil.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz