Zahraničí

Soudní bitva Deppa s exmanželkou vrcholí. Kate Moss usvědčila Amber ze lži

Ve Spojených státech amerických vrcholí soudní pře mezi americkým hercem Johnnym Deppem a jeho bývalou manželkou Amber Heard. Hvězda filmu Piráti z Karibiku žaluje bývalou choť kvůli článku z roku 2018, ve kterém Amber uvedla, že se stala obětí zneužívání. V pátek u soudu zazní závěrečné řeči obou aktérů sporu a poté bude jednat porota.

Nic teď nehýbe světem showbyznysu víc než soudní tahanice hollywoodského herce Johnnyho Deppa a jeho bývalé manželky Amber Heard. Ve čtvrtek oba vypovídali naposled. V pátek je před rozhodnutím soudu čekají už jen závěrečná prohlášení.

Výpovědi obou herců, kteří se vzájemně obviňují z domácího násilí, si opět v mnohém protiřečily. Amber Heard si u soudu postěžovala, že jí lidé kvůli tomu, že svědčí před soudem, údajně vyhrožují smrtí. "Obtěžují mě, ponižují a vyhrožují mi každý den. Lidé mě chtějí zabít. Vyhrožují mi, že moje dítě dají do mikrovlnky," uvedla herečka.

Související obsah

58letý herec a jeho o 23 let mladší expartnerka před soudem vypovídají už měsíc. Teď si Depp povolal na pomoc forenzního experta, chirurga a také svou bývalou partnerku a modelku Kate Moss. Ta ve výpovědi popřela, že by ji Depp shodil ze schodů, jak Heard v minulosti naznačovala.

"Když jsem odcházela z pokoje, uklouzla jsem a při pádu ze schodů si poranila záda. Křičela jsem, protože jsem nevěděla, co se se mnou stalo, a měla jsem bolesti. A on mi přiběhl na pomoc, odnesl mě do pokoje a zajistil mi lékařskou pomoc," uvedla modelka.

Exmanželka Deppa obviňuje z fyzického a sexuálního násilí. Několikanásobného držitele Zlatých glóbů popsala jako násilníka sužovaného drogovou závislostí a žárlivostí. To samé ale tvrdí i Depp, který svou manželku žaluje za pomluvu o 50 milionů dolarů.

ls, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz