Zajímavosti

Nejmladší dcera Karla Gotta slaví narozeniny. Nelly roste do krásy

Nejmladší dcera Karla Gotta slaví narozeniny. Nelly roste do krásy
Gottova nejmladší dcera Nelly Zdroj: Profimedia

Nelly Gottová slaví 14. narozeniny. Z nejmladší dcery zesnulého legendárního zpěváka roste půvabná slečna. A stejně jako o dva roky starší Charlotte by tatínkovi dělala jenom radost. Jako talentovanou tanečnici ji čeká hvězdná budoucnost.

Nejmladší dcera věčného slavíka má 14. narozeniny a půvabu na rozdávání. Aby ne, když se čím dál tím víc podobá mamince Ivaně. Karel Gott by byl na Nelly Sofii právem pyšný. Není to jen krása, kterou se dívka může chlubit.

Nezapře v sobě umělecký původ, místo zpěvu se ale vydala na taneční dráhu. Že má talent, dokázala třeba v muzikálu Antoinetta nebo pohádce Když draka bolí hlava po boku tatínka i sestry Charlotte. Tančila i na několika Mistrových koncertech.

Související obsah

Nad tím, jak Nelly narozeniny oslaví, zůstávají viset otazníky. Ivana soukromí svých dcer hlídá jako ostříž a na povrch se nedostane nic, co by nechtěla. Instagramový účet Nelly zeje prázdnotou a mluvčí rodiny Gottových Aneta Stolzová na dotazy TN.cz zatím nereagovala.

Naposledy o jejich programu promluvila po říjnové premiéře dokumentu Karel. "Věřím, že mi dáte za pravdu, že paní Ivana Gottová má po dvou tak náročných projektech právo na chvíli vydechnout a věnovat se svým dcerám, nejbližším a přátelům," uvedla tehdy Stolzová.

Dominika Gottová se slzami v očích. Ivana mě nikdy neměla ráda, pláče:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz