Domácí

Dominik Feri se měl pokusit o sebevraždu. Záchranáři ho převezli do nemocnice

Bývalý poslanec Dominik Feri, kterého po měsících vyšetřování kriminalisté v březnu obvinili ze znásilnění, skončil se zraněními v nemocnici. Podle policie se měl pokusit o sebevraždu. Informaci potvrdil i zdroj TV Nova.

Dominik Feri se měl pokusit o sebevraždu. Z bytu v Kubelíkově ulici na pražském Žižkově ho po 17. hodině zraněného odvezli záchranáři.

"Odesílali jsme tam záchranářskou posádku a také inspektora. Došlo k úrazu 25letého mladého muže s řeznými ranami. Byl celou dobu při vědomí. Poté jsme ho transportovali do nemocnice," řekla TN.cz mluvčí záchranářů Jana Poštová. Údajně se měl pobodat do břicha.

S informací o sebevraždě pracuje policie, potvrdil ji i zdroj TV Nova. "Pražští policisté asistovali rychlé záchranné službě v bytě v Kubelíkově, kde se podle prvotních informací mladý muž pokusil o sebevraždu. V tuto chvíli na místě pracují kriminalisté," uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.

Související obsah

Feriho už rok vyšetřují policisté kvůli řadě obvinění ze sexuálních útoků na ženy. V březnu ho obvinili ze znásilnění. Toho se měl dopustit i na nezletilé dívce, hrozí mu tak až 10 let vězení. Státní zástupce 19. května zamítl Feriho stížnost proti zahájení trestního stíhání.

Po vypuknutí kauzy se vzdal poslaneckého mandátu a kandidatury za TOP 09 v loňských parlamentních volbách. Byl nejmladším poslancem v historii České republiky.

Kriminalisté obvinili Feriho ze znásilnění (03/2022):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz