Co nás čeká

Horoskop na sobotu 4. června: Životní lásku můžete potkat na každém rohu

Horoskop na sobotu 4. června: Životní lásku můžete potkat na každém rohu
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Venuše v Býku pomáhá nezadaným najít toho nejvhodnějšího partnera. Je ale nutné být neustále na pozoru, ať vám neuteče. Zadaní jedinci budou mít jedinečný pocit spřízněnosti s milovanou osobou. Budete si rozumět a vyhlídky na společný život budete mít podobné.

Beran

Nezadaní, můžete si začít mnout ruce. Venuše v Býku vám pomůže najít nejvhodnějšího partnera. Musíte mít ale oči na stopkách, abyste si ho nenechali proklouznout. Zadaní, věnujte více času svojí lásce, jinak by vám mohlo být vytýkáno, že jste sebestřední.

Býk    

Dnešní den byste měli věnovat duchovnímu bádání. Zamyslete se nad svými sny a ideály, kolik z nich se vám podařilo zrealizovat? Najdete-li cestu ke svému nitru, objevíte i odpovědi na své otázky. Jen to vyžaduje disciplínu a volný čas.

Blíženci   

Potřebujete se prosadit? Dnes se vám to pravděpodobně podaří! Vaše schopnost prosadit se je totiž posílena silou vesmíru. Pokud tomu dopřejete i trochu své snahy a energie, máte skoro vyhráno. Důvěřujte si a jednejte klidně, to vám velmi pomůže.

Rak    

Zadaní jedinci budou mít jedinečný pocit spřízněnosti s milovanou osobou. Ve všem si budete rozumět a vyhlídky na společný život v budoucnosti budete mít podobné. Nezadaní, pokud slevíte jen o maličko ze svých nároků, vhodný protějšek se hned najde.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Lev     

Budete v přízni Slunce a Venuše, což bude mít blahodárný vliv na milostné vztahy a psychickou pohodu. Obojí jde ruku v ruce a jedno bez druhého málokdy dlouhodobě funguje. Zadaní toho mohou využít k usmiřování, nezadaní k navazování nových známostí.

Panna 

Budete si užívat slunečného dne a rozhodnete se pro nicnedělání. Konečně se tak zbavíte uklízecí mánie a snahy po precizně odvedené práci a začnete trošku relaxovat. Už v podvečer pocítíte, jak blahodárné účinky to má nejen na vaše tělo, ale i mysl.

Váhy  

Dnešek pro vás bude příznivý den hlavně v tom, že si udržíte svou rovnováhu. Bude za to moci Saturn ve Vodnáři, který vám pomůže udržet rovnováhu mezi prací a odpočinkem, a tím pádem se nestane, že byste se jakkoliv vyčerpali a budete celý den svěží.

Štír     

Soudíte se nebo jednáte s právníky? Pak dnes raději všechny spory tohoto druhu odložte, nemuselo by to totiž dopadnout ve váš prospěch. Budete mít ještě mnoho příhodnějších dní, než je tento. Dávejte si také pozor na alkohol, byl by pro vás zrádný.

MĚSÍČNÍ TAROT NA ČERVEN
Zajímá vás, na co se můžete v červnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Střelec

Máte toho dost na práci, ale počítejte s tím, že se k ničemu nedostanete. Slunce a Venuše vás totiž budou nutit zaobírat se věcmi, které vás vůbec nezajímají. Půjde především o dávné rodinné spory. Raději se k nim však nevyjadřujte a myslete si své.

Kozoroh         

Partner na vás nebude mít tolik času, kolik byste si představovali. To ve vás vyvolá pocit nejistoty ohledně partnerovy lásky, ale nebuďte skleslí, za vším je pracovní vyčerpanost. Nezadaní, nesmutněte, pravá láska brzy přijde, stačí jen vytrvat!

Vodnář          

Dostanete se do otevřeného rozhovoru přátel, kteří si budou neustále na něco stěžovat. Vám nezbude nic jiného, než jen mlčky přihlížet a nezapojovat se do konverzace. Jste spokojená bytost, která si nemá na co stěžovat. Víte, že vše je hlavně o snaze.

Ryby  

Mnozí z vás se dočkají vysoce emotivních chvilek. Zamilují se nebo dokonce obnoví starou lásku, kde byla doposud vykopaná válečná sekera. Své činy si ale dobře promyslete, ať neděláte stejné chyby jako za starých časů. Zbytečně byste se trápili.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz