Zajímavosti

Nedvěd už je součástí rodiny. Dara Rolins s dcerou Laurou udělaly krásné gesto

Nedvěd už je součástí rodiny. Dara Rolins s dcerou Laurou udělaly krásné gesto
Dara Rolins s dcerou Zdroj: Profimedia

Když se slaví u zpěvačky Dary Rolins, tak pořádně. Dara si našla hned dvě příležitosti k oslavě a své dceři Lauře popřála ke Dni dětí a k jejímu svátku. Potěší to i fotbalovou legendu Pavla Nedvěda, holky mu ukázaly, že už ho berou jako součást rodiny a oblékly si dresy jeho fotbalového týmu. Pyšná maminka si v přání neodpustila ani vtipnou poznámku na úkor všech puberťáků.

Čtrnáctiletá Laura roste do krásy a stále víc se podobá své slavné mamince. Ve středu s ní zpěvačka oslavila nejen Den dětí, ale i Lauřin svátek. Na instagramu sdílela zpěvačka přání a fotku s dcerou, na které se objímají v dresech týmu jejího partnera Pavla Nedvěda, za kterým společně létají do italského Turína.

Nedvěda může Dařino přání dceři potěšit. Tím, že si na sebe holky oblékly dresy jeho Juventusu, ukázaly, že už ho vnímají jako součást rodiny. To ostatně prozradila Dara už i dříve, když uvedla, že jí je líto, že Nedvědův Juventus letos neměl úspěšnou sezonu. "Celé rodině je to líto, protože to přirozeně sledujeme všichni, jelikož se to týká Pavla a Pavel se týká nás. Ale je to život," vzkázala

Související obsah

"Dnes se u nás oslavuje hned dvakrát! Lola, naše Laura, má jmeniny na DEN DĚTÍ. Takže krom ní, mého nejmilovanějšího dítěte, virtuálně objímám všechny děti," vzkázala hvězda českého i slovenského šoubyznysu všem malým oslavencům.

"Z celého srdce každému jedinému přeji moře lásky, a hlavně možnost žít v míru, bez strachu, v milující rodině plné porozumění a empatie pro všechny jejich rozhodnutí. Ta správná, ale i pro jejich chyby a omyly. Právě ty a jejich následné řešení jsou tou nejspolehlivější cestou přirozeného růstu zdravého charakteru," pokračovala Dara s přáním a sdílela, jak důležitá je na světě milující rodina.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

"A tak milé dětičky, přeji vám lehký život s námi, dospělými. Ať vás štveme snesitelně, tak akorát, tzv. přiměřeně," zažertovala zpěvačka na úkor všech puberťáků a dětí, které dospělí každodenně štvou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz