Zajímavosti

Pohádka Zakletá jeskyně měla premiéru. Objeví se v ní i herec z Harryho Pottera

V pražském kině Lucerna měla ve středu premiéru nová pohádka s názvem Zakletá jeskyně, jejímž hlavním partnerem je Voyo. Příběh vypráví o zázračné jeskyni, ve které jsou ukryty vzácné poklady.

Je tam opravdu všechno, co má ve správné pohádce být. Souboj dobra se zlem, rytíři i stateční princové a samozřejmě láska. Herec Predrag Bjelac ztvárňuje v pohádce krále. Zahrát si kladnou postavu pro něj byla příjemná změna.

"Konečně hraji slušného, moudrého a hodného krále. Špatné je, že umírá. Tak musím nyní pracovat dál, abych dostal nějakou roli, ve které zůstanu živý," uvedl s úsměvem herec.

Související obsah

Bjelace diváci znají například ze ságy o čarodějném učni Harrym Potterovi. Podle herce se však česká práce nedá s hollywoodskými filmy srovnávat. "Já myslím, že tento film je větší, než nějaký americký. To, co Američané udělají za rok, tak naši schopní producenti udělají za 40 dnů," vysvětlil.

Jednou z ústředních postav, královnu, ztvárňuje herečka Táňa Pauhofová, která na premiéře nemohla být, ale pro diváky TV Nova si připravila zdravici. "Líbám a zdravím všechny diváky TV Nova. Doufám, že se vám naše pohádka bude líbit. Pohádky potřebujeme jako sůl a dobré konce ještě víc," řekla herečka.

ls, Rebecca Diatilová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz