Zahraničí

Učitelka měla sex s žákyní. Manželovi se to nelíbilo, tak ji udal řediteli

Učitelka měla sex s žákyní. Manželovi se to nelíbilo, tak ji udal řediteli
Olivia Lois Ortz Zdroj: Policie města New Wilmington

Americká učitelka čelí obvinění ze sexuálního obtěžování nezletilého. Měla totiž milostný poměr se svou sedmnáctiletou studentkou. Ten však odhalil manžel učitelky, který věc nahlásil řediteli školy.

Policie v americké Pensylvánii řeší sexuální obtěžování na střední škole. Šestadvacetiletá učitelka hudby Olivia Lois Ortzová se měla podle obvinění několikrát oddávat sexu se svou o devět let mladší studentkou.

Obě se měly společně scházet u Ortzové doma, když byl její manžel pryč. Románek se před ním ale utajit nepodařilo, a tak to byl právě on, kdo celou záležitost nahlásil řediteli školy.

Související obsah

Objevil totiž iPad se stovkou milostných zpráv. Původně si prý myslel, že má jeho žena poměr s dospělým mužem. Manželka mu však podala mnohem překvapivější vysvětlení.

Podle serveru Law and crime měla sedmnáctiletá dívka se vším souhlasit a policii řekla, že se s učitelkou milovaly. Ortzová nyní čelí obvinění ze sexuálního kontaktu s nezletilým a nezákonného užívání komunikačního zařízení. Uvedl to web The Ancestory.

Kuriózní je na celém případu zejména to, že Ortzovou přijali na pozici učitelky hudby jako náhradu za sedmatřicetiletého učitele, který je rovněž trestně stíhaný za sexuální obtěžování studentky. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz